FORGOT YOUR DETAILS?

İspanyol karosu

by / Cuma, 10 Kasım 2017 / Published in Blog

Dünyaca ünlü İspanyol karosu ile şıklığın ve zarafetin keyfine varın. 19. yüzyılda kullanılmaya başlayan desenli karoların en güzel örneklerinden birisi de İspanyol karosudur. Ürünümüzün doğal renkleri ve canlı desenleri ile dilediğiniz ortama harika bir hava katabilirsiniz. Özellikle Akdeniz ülkelerinde çok rağbet gören bu ürün, yoğun ama aynı zamanda zarif damarları ile canlı ve nezih bir ortam yaratıyor. Ev, ofis ve işletmelerde sık sık tercih edilen bu karo ile siz de ihtişamlı bir atmosfere imza atabilirsiniz. Günlük hayatta genellikle vakit geçirdiğiniz ev ve ofis gibi alanların yer ve duvar döşemelerini ürünümüz ile kaplayarak iç açıcı ve dinlendirici bir ambiyansa sahip olabilirsiniz.

Bar, restoran, kafe, otel, mağaza, kuaför gibi müşteri memnuniyeti odaklı bir işletmeye sahipseniz, mekanınızın iç ve dış görünüşü çok önemlidir. Bu durumda en önemli şeylerden bir tanesi de ortamın kaplamasıdır. İspanyol karosu ile büyük küçük her türlü dükkan ve işletmelerinizin yer duvarlarını kaplayabilirsiniz. Böylece işletmelerinizi ürünümüzün zarif çizgileri ile şık ve nezih bir hale getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinizi artıracak ve kazanç potansiyelinizi artıracak bu yöntem ile iyi bir işletmeye sahip olabilirsiniz. Ortamınıza ihtişam ve zarafet katacak İspanyol karosu ile aynı zamanda sanatsal ve kültürel bir atmosfere sahip olabilirsiniz.

İspanyol karosu cami ve kilise gibi ibadethanelerde kullanılarak bu kutsal ortamların havasını kültürel ve sanatsal çizgileri ile desteklemektedir. Böylece ibadet eden kişilerin ve ziyaretçilerin vakit geçirmekten keyif aldıkları ortamlar oluşturulmaktadır.  Bunun yanı sıra, tarihi mekanların onarım işlemlerinde de İspanyol karosu kullanarak, bu özel alanları neredeyse eski haline çevirmekteyiz.

İspanyol karosu, günümüzde nostaljiye artan ilgi nedeniyle popüler bir hal almış ve kullanımı yaygınlaşmıştır. Apartman içleri, kat sahanlıkları, balkon ve teras gibi alanlarda da tercih edilen ürünümüz kullanıldığı alanda harikalar yaratmaya devam etmektedir.

İspanyol karosu kullanışlılık

Ürünlerimiz özel pişirim yöntemleri ile kaliteden ödün vermeden, güvenilir bir biçimde üretilmektedir. Bu nedenle günlük hayatta oluşabilecek darbe, kırılma ve çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Bunun yanı sıra, İspanyol karosu üzerindeki desenler piyasadaki diğer ürünlerin aksine baskıyla değil el işlemesi ile kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Bu nedenle yıllar geçse bile renkler parlak ve canlı kalmaktadır.

YUKARI