FORGOT YOUR DETAILS?

İstanbul karo

by / Salı, 14 Kasım 2017 / Published in Blog

Türk seramik karo üretiminin tanınmış firmaları her sanayi ve işletme sektöründe olduğu gibi İstanbul’dadır. İstanbul karo alanında ustalaşmış firmaları bünyesinde barındırmaktadır. Buradaki atölyeler adeta sanat galerisi tadındadır. Biz de dizayn karo olarak İstanbul karo sektöründe bu sanat galerisi tadındaki çalışma alanlarından birine sahibiz. Ekibimiz seramikleri birer sanat eseri olarak kabul etmekte ve bu prensip öncülüğünde imalat yapmaktadır. Ülkemizin her köşesine bu sanat yapıtlarıyla hizmet etmek bizlere gurur ve mutluluk vermektedir.

İstanbul karo nerelerde kullanılmaktadır?

Sanat insanın duygu, düşünce ve hayallerini açığa vurma, gerçekliği yeniden yaratma çabasıdır. Bu çaba bizim ürettiğimiz seramik ve çini karolarda da görülür. Bu nedenle karolarda görülen gerçeklik ve doğallık toplumsal ve bireysel gerçeklikten kaynaklanır. Ürettiğimiz karoların estetik bir bakış açısının ürünü olduğu unutulmamalıdır. Bu estetik sayesinde ev, kafe, banyo, ofis, bar vb. mekanlarınıza size özgü bir hava katıyoruz. Çünkü başkalarının yolundan yürüyenler asla iz bırakmazlar.

Seramiklerimizi oluşturma aşamasında genellikle yeni tarzlar keşfeder, insanlarımızın yorumlarını alır anlattıklarını dinleriz. Araştırma ve geliştirme çalışmaları yapar ve uzmanlar ile konuşuruz. Gördüklerimizi, dinlediklerimizi İstanbul karo atölyemizde ürettiğimiz seramik karolara yansıtırız. Çünkü çevremizin önerilerine göre başarıyı yakalarsak sizlere daha iyi hizmet edeceğimizi biliriz.

Doğal malzemeler kullanılarak üretilen karolarımız böylelikle hiçbir sağlık sorununa neden olmamaktadır. Karolarımızın imalatında hiçbir şekilde kimyasal bileşen kullanılmamaktadır. Doğadan aldığımız ilham ile doğa kadar güçlü karolar üretmekteyiz. Bu durum karolarımızın aşınmaya karşı dirençli olmasını sağlamaktadır. Ayrıca her türlü temizlik malzemesine karşı oldukça dayanıklı ürünler de üretmiş oluyoruz. Üretiminden döşemesine, başından sonuna kadar ince bir işçilik isteyen karo üretimi, bu ince işçilik sayesinde mekanlarınıza incelik kazandıracaktır.

Renk ve desen zengini koleksiyonlarımız ile İstanbul karo sektöründe çağdaş, yenilikçi ve farklı görüşlere yanıt verebiliriz. İstekleriniz doğrultusunda her türlü ürünü hizmetinize sunabiliriz. Hızlı teslimat ve uygun fiyat garantisi ile müşterililerimizde yarattığımız memnuniyeti korumak en büyük hedefimizdir. Yıllarca güzelliğini kaybetmeyen, yoğun trafiğe uygun karolara imzamızı atmak başlıca görevimizdir. Firmamız bu alanda bilimsel, güncel ve çağı yakalayan bir anlayış çerçevesinde çalışmaya devam edecektir.

 

YUKARI