FORGOT YOUR DETAILS?

Klasik karo çini

by / Salı, 14 Kasım 2017 / Published in Blog

Yüksek aşınıma dayanıklı, uzun ömürlü ve hijyen gibi olumlu yönleri bulunan klasik karo çini her mekanda rahatlıkla kullanılmaya uygundur. Bu karo modellini apartman içleri, kat sahanlıkları ve genel olarak tüm dükkanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Estetik mekanlar yaratmanıza yardımcı olacak renkler, dokular ve boyutlar sunan karo seramiklerimiz endüstriyel alanlarda, yoğun trafikli alanlarda ve daha birçok mekanda imzasını atmaktadır.

Çağdaş, yenilikçi ve farklı farklı beğenilere cevap verebilecek klasik karo çini serileri hazırlayan firmamız, üretim kalitesine paralel bir şekilde sizlere yakın zamanlı teslimat ve nitelikli fiyat politikası ile müşterilerimizde yarattığımız güvenle birlikte her geçen müşteri sayımızı arttırmaktayız. Müşteri memnuniyetine paralel olarak da ürün kalitemiz ve çeşitlerimiz de her geçen gün artmaktadır.

Klasik karo çini nerelerde kullanılabilir?

Yıllarca güzelliğini kaybetmeyen klasik karo çini ev, ofis, kafe ve bar tarzı mekanlara da şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Renk ve desen zengini koleksiyonlarımız ve sınırsız tasarımlar ile mekanlarınızı basitlikten kurtarıyoruz; mekanlarınıza canlı, ışıltılı, renkli ve çağdaş bir hava katıyoruz.

Kurulduğumuz tarihten bu güne kadar üretim politikamızda yeniliği, stili, dayanıklılığı ve kullanışlılığı benimser bir vaziyetteyiz. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti her zaman için önde gelen ilkelerimizden olmuştur. Bundan sonra atacağımız her adımda da kalitemizden bir gram bile eksilmeden yenilikçi ürünlerimiz ve seçkin fırsatlarımız ile evlerinizde ve ofislerinizde yani adım attığınız her mekanda olmaya devam edeceğiz. kalitemizi her geçen gün biraz daha ileri taşıyıp sizlere bunun hizmetini vermek dizayn karo firması olarak bizlere gurur ve mutluluk getirmektedir.

Yeni projeler ve yeni klasik karo çini desen tasarımları ile müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Bütün ürün ve tasarımızda olduğu gibi yeni ürün ve tasarımlarımızda da müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz . Bunun yanı sıra çağı yakalayan bir anlayışla sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bundan seneler önce olduğu gibi bundan sonra da sosyal sorumluluk bilinci ile imalat yapmaya devam edeceğiz. Bu noktada gerek çevre koşulları gerekse insan kaynakları konularında bilimsel, güncel ve çağı yakalayan bir anlayış ile hareket etmekteyiz. Renk renk, desen desen ve çeşit çeşit klasik karo çini üretim çalışmalarımız devam edecektir.

YUKARI