FORGOT YOUR DETAILS?

Model karo

by / Salı, 14 Kasım 2017 / Published in Blog

Model karo, bulunduğu ortama katmış olduğu estetik değerlerden dolayı kısa bire süre zarfında herkesin ilgisini çekmiştir. Böylelikle dikkatleri üzerine toplamayı başarmış şık bir zemin dekorasyonudur. Ülkemizin her köşesinde olduğu gibi dünya üzerinde de nitelikli bir konuma sahiptir. Tamamen doğal malzemeler ile üretilen model karo  tarihin eski yapılarından tutun günümüz yapılarına kadar her mekanda kullanılmaktadır. Açık veya kapalı tüm mekanlar bu renkli ve desenli karolar ile çok canlı ve özel bir görsel şölene sahip olmuştur.

Ülkemizin her tarafına hizmet ettiğimiz için ülkemizin her tarafında desenli yer karolarımızın örneklerini görmeniz mümkündür. Büyük şehirlerde bulunan yapıların hemen hemen hepsinde 30 yıllık ustalığımızın verdiği tecrübe sonucu ortaya koyduğumuz renkli ve desenli yer karolarını görmek kaçınılmazdır.

Bizler dizayn karo ailesi olarak uzun yıllar süren araştırmalarımız sonucunda farklı tarzları bir araya getirmakteyiz. Yer karolarına da farklı bir bakış açısı kazandırmayı kendimize hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız. 1800’lerde doğan yer karolarının doğal yapısını günümüz teknolojisi ile birleştirerek estetik bir bakış açısında imal etmeye her zaman hazır bulunmaktayız. Model karo, siz değerli müşterilerimizin ilgi ve istekleri doğrultusunda özel desen seçeneklerimiz, eşi benzeri olmayan tasarımlar ve iş gücü kalitemiz ile seri bir şekilde üretmekteyiz.

Üretimini yaptığımız model karo imalatında kullandığımız hammaddelerinin doğal oluşu sebebi ile zamanla renklerinde solma olmamaktadır. Uzun ömürlü kullanım garantisine sahip ürünlerimizi her aşamasında dikkatli bir biçimde üretmekte ve uygulamasını da titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.

Model karo nerelerde kullanılabilir?

Üretmiş olduğumuz model karo ev, kafe, banyo, ofis, bar vb. mekanlarınıza uygularken mevsim koşullarını da dikkate almaktayız. Hizmetimiz öncesinde ve esnasında sizlere seramik karolar ile ilgili tüm bilgileri vererek satış sonrasında da gerekli tüm desteği her zaman istediğiniz şekilde sizlere sunmaya hazır bulunmaktayız. 30 yıl önce kurulurken ki amacımız doğrultusunda sizlere verdiğimiz “mekanlarınıza değer katacağız” sözünü her zaman layıkıyla yerine getirmeye çalışmaktayız.

Hem uygun hem de uzun ömürlü olan model karo firmamızın güvencesi ile ev, banka, otel, apart, ofis, market gibi mekanlarınızı süslemeye hazırdır.

YUKARI