FORGOT YOUR DETAILS?

Secoin Tile

by / Salı, 14 Kasım 2017 / Published in Blog

Desenli karoların en güzel örneklerinden olan Secoin tile, yer ve duvar döşemeleri ile dilediğiniz alanı güzelleştirmeye devam ediyor.  El yapımı olarak tamamen doğal bir üretim sürecinden geçen ürünümüz kimyasal herhangi bir madde kullanılmaması nedeniyle sizi ve sevdiklerinizi koruyor. Doğa dostu oluşu ve güvenilir yapısıyla sağlıklı bir kullanıma imkan sağlıyor. Secoin tile, günümüzde çok sık tercih edilen bir kaplamadır. Yer ve duvar döşemelerinde çeşit çeşit renk ve motifleri ile istediğiniz görünümü elde etmenizi sağlıyor. Özel tekniklerimiz ve uzman ekibimiz ile üretilen ürünlerimiz uzun süre kullanılsa bile hala ilk günkü canlılık ve parlaklığını korur. Darbelere karşı son derece dayanıklı olan Secoin tile ile uzun yıllar boyunca sıkılmadan kullanacağınız bir ortama imza atıyoruz.

Secoin tile nerelerde kullanılabilir?

Secoin tile, daha çok ev ve ofis içlerinde tercih edilmektedir. Özellikle evlerin banyo, mutfak, yatak odası ve salon gibi sık zaman geçirilen kısımlarına uygulayarak zevkle oturacağınız ortamlar yaratıyoruz.  Bunun yanı sıra iş hayatınızın geçtiği ofisinize de ürünlerimizin zarif desenleri ile modern ve rahatlatıcı bir hava katabilirsiniz. Böylece çalışmaktan ve o ortamda bulunmaktan keyif alabilir, iş hayatınızı eğlenceye çevirebilirsiniz.

Bar, kafe, otel, mağaza, market, restoran veya çeşitli dükkanlara sahip iseniz mekanınızın görünümü müşterileriniz açısından büyük önem taşımaktadır. Secoin tile, mekanlarınıza canlı, şık ve iç açıcı bir ambiyans oluşturduğu için göz alıcı işletmelere sahip olabilirsiniz. Yer ve duvar döşemelerinde çok sık tercih edilen Secoin tile ile müşterilerinizin sürekli gelmek isteyeceği bir ortam oluşturabilirsiniz. Böylece ticari kazanç potansiyelinizi artıracak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayabileceksiniz.

Toplum için büyük önem taşıyan yerler olan tarihi mekanlar zamanla tahrip olarak bozulabilmektedir. Bu alanları korumak adına bazı restore işlemleri gerekir. İşte bu noktada da yanınızda olan firmamız, bu alanların taban ve duvar döşemelerini tarihi dokusunu bozmadan gerçekleştirmektedir. Böylece bizim için değerli alan bu alanların tarihe uzanmasını sağlamaktayız. Bunların yanı sıra cami ve kilise ve diğer ibadethanelerin yapım ve onarım aşamasında karolarımız ile kaplama gerçekleştiriyoruz. Bu kutsal ortamların manevi açısından ihtişamlı havasına Secoin tile çizgileri ile birleştirerek kültürel bir atmosfer oluşturuyoruz.

YUKARI