FORGOT YOUR DETAILS?

Antik Karo

by / Cuma, 03 Kasım 2017 / Published in Blog

Desenli yer karolarının pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de antik karodur. İsmini çok eskilerden beri süregelen kullanımından alan bu desen, yaklaşık 1900’lü yılların ortalarında etkisini yitirmiş ve yerini modern desenlere bırakmıştır. Firmamız unutulmaya yüz tutan bu özel antik karoları günümüze uyarlayarak nostaljik bir akım başlatmıştır. Zarif ve asil bir görünüme sahip olan antik karoyu evlerinize, ofisinize, kafe tarzı işletmelerinize ve daha birçok yapıya uygulamaktayız. Bu sayede sık sık bulunduğunuz ortamlara antik karo çizgileri ile şıklık, canlılık ve zarafet katmaktayız.

Antik karo ile evlerinize renk katıyoruz!

Antik karo, nostaljik bir desene sahip olduğu için bulunduğu ortamda tarih rüzgarları estirerek sizi ve konuklarınızı büyüleyecektir. Enfes desenleri ile bulunduğu ortama ayrı bir hava katar ve bu sayede dekorasyon ihtiyacını azaltır. Desen olarak hareketli bir tarza sahip olan antik karo ile evinizi ve işletmenizi sade bir şekilde döşeseniz bile insanlar üzerinde gayet şık bir ortam izlenimi yaratacaktır.

Antik karo; cami, kilise gibi ibadethanelerde,  tarihi yapıların zemin onarım veya değişimlerinde, taş evlerde de yaygın olarak kullanılmakta ve bu yapılara sanatsal ve tarihi bir hava katarak şık ortamlar elde etmenizi sağlamaktadır. Bu model el işlemesi olması ile de dikkatleri üzerine çeker. Antik karonun üzerinde bulunan desenler baskı değil, el yapımı olarak taşa uygulanmaktadır. Bu sayede döşendiği ortamı fazla bir dekorasyona gerek kalmadan nezih ve şık bir yer haline getirir. Aynı zamanda ürünümüz, kimyasal maddeler içermeyen ve nefes alarak kendini yenileyebilen bir yapıda olduğu için, uzun yıllar kullanıma elverişlidir.

Antik karo, günümüzde sadece ev ve ofislerin içlerinde değil aynı zamanda bakkal, bar, restoran ve kafe gibi işletmelerinize de başarıyla uygulanarak ortamınızı müşterilerinizin çok beğeneceği bir görünüme kavuşturuyor. Ürünümüz sayesinde işletmeniz çok daha karakteristik bir çizgiye ulaşarak içerisinde bulunan kişileri de kendisine hayran bırakacaktır. Özellikle bar ve restoran gibi müşteri odaklı ortamlarda ürünümüzün kullanımı şık ve nezih bir izlenim oluşturacağı için müşterileri kendisine daha kolay çekebilecektir.

Eski dönemlerden bizlere adeta bir miras olarak kalan antik karonun çok beğenilmesi kullanım alanlarında da genişlemesine neden oldu.  Özellikle apartman içleri, kat sahanlıkları gibi yerlere de uygulanmakta ve tarihi dokusu ile ortama dingin ve iç acıcı bir hava katmaktadır.

YUKARI