FORGOT YOUR DETAILS?

Mosaıca Delsur

by / Pazartesi, 06 Kasım 2017 / Published in Blog

Mosaica delsur ortaya çıktığı günden bugüne, inşaat sektörünün gereksinim duyduğu zemin ve duvar kaplama işlemlerini, alanında uzman olan ekibimiz ile en yeni teknolojiyi gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizi, sektör ölçütleri kapsamında daha sağlam ve avantajlı bir şekilde sunmak amacıyla, sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından izlemekteyiz . Bu gelişmeleri üretim ve uygulama aşamalarında layıkıyla uygulamaktayız. Bu doğrultuda ürettiğimiz Mosaica delsur, son derece dayanıklı ve aşınmalara karşı dirençlidir. Üzerindeki desenler ise özel el işçiliği ile üretilmekte olduğu için uzun süre kullanımda bile silinme veya solma gibi sorunlar gözlenmez.

Mosaica Delsur ile hayatınıza renk katın!

İmalatımızda kullandığımız hammaddeler, ülkemizin çeşitli bölgelerinden, seramik sektörü standartlarında seçilip, imalathanelerimizde kaliteli ve sağlıklı bir şekilde işlenmekte, siz değerli müşterilerimize ev, kafe, bar, restoran, mağaza, otel gibi mekânlarınızda kalıcı güzellikler olarak geri dönmesi sağlanmaktadır. Sizin görüşlerinizi dikkate alarak ürettiğimiz Mosaica delsur ile, uzun yer ve duvarlarınızı süsleyerek, mekanlarınıza sıcak bir görünüm ile birlikte cazibeli bir hava katıyoruz.

Seramik ürünlerimizi üretirken müşteri memnuniyeti, insana ve doğaya değer verme bilinci ile hareket etmek başlıca hedefimizdir. Hedefimizi gerçekleştirmek için sizlerin isteklerini doğru olarak algılamak ve en iyi şekilde yerine getirmek boynumuzun borcudur. Sizlerin hizmetine sunduğumuz çeşit çeşit modellerimiz ile elde ettiğimiz kazancı tekrardan işimize harcayarak sizlere daha nitelikli hizmet sunma hedefi firmamızı güncel ve canlı tutmamıza yardımcı olmaktadır.

Mosaica Delsur Kullanışlılığı

Her ortamın ihtiyacına uygun Mosaica delsur, şık ve zarif bir yapıya sahip olması sayesinde mekânlarınıza estetik bir görüntü sağlayacaktır. Ürettiğimiz bu model su geçirmez, deterjanlara karşı dayanıklı, asitlere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Sağlamlık konusunda verdiğimiz garanti ile müşterilerimizin güvenini kazanmak bizlere gurur vermektedir.

Mosaica delsur ile yaşam alanlarınızdaki eskide kalmış köhne tarzı kökten değiştirmeye ve gençleştirmeye geliyoruz. Mekânların sıcak ve estetik bir görüntü yakalamasını istiyorsanız bunu ürünümüz ile sağlayabilirsiniz. Dizayn karo olarak her zaman en iyisini sizlere sunmaktayız.

Ürettiğimiz ürünler ile mekanlarınızı kullanım amaçlarınıza göre en verimli, estetik ve sanatsal bir şekilde düzenlemekteyiz. Yaşadığınız mekanlara mistik veya sembolik anlamda renkleri ve desenleri kullanmaktayız. Bu nedenle yaratıcılığınızı ortaya koymaya yardımcı  olmak için hazır bir şekilde bizlere ulaşmanızı beklemekteyiz.

YUKARI