FORGOT YOUR DETAILS?

Antika Karo

by / Cuma, 03 Kasım 2017 / Published in Blog

En sevilen karo çeşitlerinden birisi olan antika karo,  geçmişin izlerini taşıyan desenleriyle evinize, ofisinize, işletmenize ve daha birçok yere şıklığı da beraberinde getiriyor. Desenlerindeki incelik ile zevkli bir dekorasyon imkanı sağlayarak,  ortamı fazla eşyaya gerek duyulmaksızın güzelleştirir. Çok eskiden beri süregelen bu antika çizgiler ile karoları süsleyerek istediğiniz ortama tarihsel, kültürel ve sanatsal bir hava katmaktayız. Unutulmaya yüz tutmuş antika desenleri günümüzün estetik anlayışı ile harmanlayarak farklı bir akım başlatmaktayız. Bunun yanında istediğiniz ortama tarihsel bir doku katacak antika karoları istediğiniz ortama yerleştirmekteyiz.

Antika karo nerelerde kullanılmaktadır?

Sık sık zaman geçirdiğiniz ev ve ofisinizi rahatlatıcı ve ferah bir görünüme sahip olması için ürünümüz ile döşeyebilirsiniz.  Antika karo zarafet dolu görünümü ve ince el işlemesi ile sizi tarihsel bir yolculuğa çıkarırken, stresli yaşam koşullarından evinize veya ofisinize geldiğinizde rahatlamanızı sağlayacaktır.

Müşterileri memnuniyetinin ön planda olduğu bar, kafe, restoran ve bakkal tarzı işletmelerinizde de antika karoyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşletmelerinize uygulayacağımız antika karo ile müşterileriniz için keyifli zaman geçirebilecekleri bir ortam ve tarihsel dokularla bezenmiş şık bir ambiyans yaratabilirsiniz. Bu sayede işletmenizin müşteri memnuniyetini hat safhaya çıkararak müşterilerinizi kendinize daha da bağlayabilir, çok tercih edilen mekanlar arasına girebilirsiniz.

Son dönemlerde çok popüler olan nostaljiye dönüş yolu olan antika desenler günümüzde çok yaygın bir hal alarak sadece ev ve işletmenizde değil artık apartman içi ve kat sahanlıklarında da sıklıkla tercih edilmektedir.  Antika karo sayesinde kullanarak istediğiniz ortama hem canlılık hem de şıklık katabilirsiniz.

Antika karo, cami kiliselerin taban onarımında ve taban değişiminde de başarı ile başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu özen gösterilmesi gereken yerlere antika desenli karoları uygulayarak hem şık bir ambiyansa sahip olabilir hem de ortama bir kutsiyet atfedebilirsiniz.

Birçok yerde kullanabileceğiniz antika karoların desenlerini ve rengini kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Böylelikle bugünü tarihsel doku ile birleştirerek istediğiniz ortamı güzelleştirebilirsiniz. Kullanılan karolar kimyasal malzeme içermemekte ve kaliteli yapısı ile uzun süreli kullanmaya elverişli bir yapıdadır.

Tagged under:
YUKARI