FORGOT YOUR DETAILS?

Duvar Karo Taş

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Geçmişten bugüne beğenilerek kullanan duvar karo taş, günümüzde farklı renk ve çeşitlerle modernize edilerek müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ev ve ofis içlerinde çok tercih edilen bu döşeme gerçekçi yapısı ile dokunma duyunuzu da hitap ediyor. Canlı renkleri ve deseni ile ortama enerji veren duvar karo taş, bulunduğu ortamda sıcak bir ortam yaratmaktadır.

Duvar karo taş nerelerde kullanılmaktadır?

Banyo, mutfak gibi ıslaklık meydana gelebilecek ortamlarda da sıkça tercih edilen bu döşeme salon ve yatak odasında da kullanılabilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretildiği için darbelere karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra ince ve titiz bir çalışma ile kaliteden ödün verilmeden yapıldığı için renk ve desenlerinde hiçbir şekilde solma veya silinme meydana gelmeyecektir. Bütün bu özellikleri ile duvar karo taş ev ve ofis gibi alanlarınızda uzu süreli kullanıma son derece elverişli bir yapıdadır. Üstelik ortama kattığı canlı ve şık hava sayesinde çok fazla eşyaya gerek kalmadan bulunduğu ortamın dekorasyonu sağlamaktadır.

Birçok farklı renk ve form seçeneği bulunan duvar karo taş, müşteri memnuniyetini hedeflediğiniz bar, market, restoran, kafe, otel ve mağaza gibi işletmelerinizde de sıkça tercih edilen bir modeldir. Ürünümüz sayesinde mekanınızı hayalini kurduğunuz tarzda dekore ederek hem şık bir ortam yaratabilir hem de müşterilerinizin beğenisini kazanarak ticari kazancınızı artırabilirsiniz.

Duvar karo taş, kilise ve cami gibi ibadet alanlarında çok sık tercih edilen duvar döşemelerindendir.  Bu özel ibadethanelerin uhrevi havasına ekleyeceğimiz desenler sayesinde daha özel bir görüntüye imza atmaktayız. Ziyaretçilerin ve ibadetlerini yerine getirmek isteyenlerin ortamda bulunmaktan mutluluk duyacağı alanlar yaratmaktayız. Bunun yanı sıra toplumumuz için çok değerli olan tarihi alanların zamanla deforme olan kısımlarını bu model ile onararak daha tarihi dokusunu bozmadan daha iyi bir görüntüye kavuşturuyoruz.

Duvar karo taş, son zamanlarda trend haline gelerek birçok kişi tarafından severek tercih edilen bir modeldir. Kullanım alanının genişlemesi ile apartman girişleri, kat sahanlıkları, balkon ve teras gibi alanlara da uygulanarak ortama sıcak ve şık bir hava katmaktadır.

YUKARI