FORGOT YOUR DETAILS?

Eski Taş Çini Karo

by / Pazartesi, 06 Kasım 2017 / Published in Blog

Çini sanatı, 19.yüzyılda İstanbul’da gelişerek daha sonra birçok yere yayılmıştır. Türk kültürünün zarif ve sanatsal çizgileri taşıyan çini sanatını karo ile birleştirerek evinize, ofisinize, işletmelerinize ve daha birçok yere muhteşem bir hava katmaktayız. Eski taş çini karo, firmamız tarafından özel pişirim yöntemleri ile üretilmektedir.  Bu sayede çok sağlam ve dayanıklı bir malzemeden üretilen ürünümüz ile uzun süreli kullanım sağlayarak yıllara meydan okuyabilirsiniz. Üzerindeki eşsiz desen ve renkten oluşan ürünümüzle, diğer seri üretim sonucu meydana gelen karoların aksine;  birbirinden farklı desenlere sahip olabilirsiniz.  Karolarımızın dayanıklılığının yanı sıra, desenler ve renkler uzun süre parlaklık ve canlılığını koruyarak ilk günkü görüntüsünü koruyacaktır.

Eski taş çini karo nerelerde kullanılmaktadır?

Ev ve ofis dizaynında sık sık tercih edilen eski taş çini karo ile yaşam alanlarınızı şık ve göz alıcı bir alana dönüştürebilirsiniz. Çini desenlerinin canlı ve sıcak renkleri ile evinizi çok fazla eşyaya gerek kalmadan dekore edebilir ve harika bir ambiyans oluşturabilirsiniz.  Stresli iş ve günlük yaşantınızda ofisinizi eski taş çini karo ile renklendirerek  ortama rahatlatıcı ve dinlendirici bir hava katmanız mümkün.  Firmamızın kaliteden ödün vermeden ürettiği birbirinden güzel karolar ile dilediğiniz yerin atmosferini değiştiriyoruz.

Eski taş çini karo, apartman içlerinde, kat sahanlıklarında, balkon ve teraslarda da beğenilerek kullanılan bir modeldir. Son zamanlarda popüler kazanarak kullanım alanı  genişleyen bu ürün, birçok yerde karşımıza çıkarak ortamı sanatsal ve kültürel bir havaya sokabilmektedir.

Eski taş çini karo ile cami ve kilise gibi kutsal mekanları da dizayn ederek, bu özel alanların hoş dokusunu çini çizgileriyle destekliyoruz.  Bunun yanı sıra zamanla deforme olan tarihi mekanların onarım işlemlerinde de yanınızda bulunarak tarihi dokuya zarar vermeden, aksine kültürel çizgiler barındıran desenlerimiz ile birçok kişinin ziyaret etmekten mutluluk duyacağı alanlar oluşturmaktayız.

Eski çini taş karonun en çok kullanıldığı yerlerden biri de kazanç sağlama odaklı küçük büyük işletmelerdir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini kazanmak isteyen birçok kişi, bar, kafe, market, otel, restoran ve mağaza gibi alanlara bu modelimizi kaplatmaktadır.

YUKARI