FORGOT YOUR DETAILS?

Çini Mozaik

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Geleneksel Türk çini sanatının kültürel ve sanatsal çizgileri ile dilediğiniz yeri güzelleştiriyoruz. Çini sanatının kültürümüzde çok eskilere dayanan bir yeri vardır. Tarihimizin en özel çizgilerini ve desenlerini üzerinde barındıran çini, mozaik ile birleşerek modern bir görünüme kavuşturulmaktadır. Seri üretim ile birbirinin tıpkısı olan ürünler yerine, her birinde farklı desen ve farklı desene sahip çini mozaik üretmekteyiz. Böylece birbirinden güzel ve eşsiz karolara sahip olmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön plana alan firmamız, özel pişirim tekniği sayesinde dayanıklı ürünler meydana getirmektedir.

Çini mozaik üzerindeki desenler, çoğu karoların aksine baskı yöntemiyle değil,titiz bir çalışma gerektiren el işlemeciliği ile yapılarak üretilmektedir. Baskı olmaması ve en kaliteli malzemelerden üretilmesi nedeniyle zamanla desenlerde silinme sorunu gözlenmemektedir. Bunun yanı sıra kolay temizlenebilir özelliği ile güvenilir ve sağlıklı bir dekorasyon ürünüdür.

Çini mozaik nerelerde kullanılmaktadır?

Çini sanatının geleneksel çizgileri ile günümüzün modern çizgilerinin bütünleşmesi ile meydana getirilen çini mozaik, özellikle evlerde yer ve duvar süslemeleri için tercih edilmektedir. Banyo, mutfak, salon, teras ve balkonlarda sofistike bir görüntüye sahip olmak için kullanılan bir üründür. Çini mozaik ile evinizde kültürel ve sanatsal bir şıklık yaratmak için en uygun karolardan bir tanesidir. Evinizin yanı sıra iş yaşamınız dolayısıyla sıklıkla zaman geçirdiğiniz ofis içi yer ve duvar döşemelerinde de ürünümüzü rahatlıkla kullanılabilmektedir. Zarif ve canlı çizgileri ile iş yaşamınızın havasına da renk katacak olan çini mozaik, size ve konuklarınıza vakit geçirmekten hoşlanılacağınız bir ortam sunacak.

Geleneksel çini sanatımızın en yoğun olarak kullanıldığı alanlardan olan cami ve kilise gibi ibadethaneler, daha modernleştirerek ürettiğimiz bu model ile hem bugünün hem de geçmişin izlerini taşıyacak. İbadethanelerde ve diğer tarihi mekanlarda sanatsal ve kültürel rüzgarlar estirecek ve ziyaretçilere güzel deneyimler sunarak tarihi bir yolculuğa çıkaracaktır.

Çini mozaik, renkli desenleri ile hareket katmak istediğiniz alanlara canlılık vererek yüzünüzü güldürecek sonuçlara ulaştırır. Ticari kaygı taşıyan kafe, restoran, otel, butik,  market, mağaza gibi işletmelerinizde de kullanarak mekanınızın tasarımını müşterilerinizin beğeneceği tarzda dekore edebilirsiniz.

YUKARI