FORGOT YOUR DETAILS?

Tarihi Eser Karo

by / Cumartesi, 04 Kasım 2017 / Published in Genel

Tüm üretim süreçlerinde gösterdiğimiz duyarlı çalışmalar ile müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuz kadar tarihimize yani geçmişimize karşı da sorumluluk hissetmekteyiz. Bu sorumluluğu yerine getirmek için atalarımızdan bizlere kalan her türlü mimari çizgiyi tarihi eser karo ile yansıtmaya özen gösteriyoruz. Böylece tarihi eserler karolarımızda tekrar hayat bularak geleceğe uzanmaktadır. Korumaya çalıştığımız bu mimari çizgileri mekânlarınıza incelik ve zarafet katmak için kullanmaktayız.

Tarihi eser karo nerelerde kullanılmaktadır?

Tarihi eser ve karo birleşimi kilise, cami ve ibadethaneler için çok kullanışlı olacaktır. Bu mekânlara tarihi bir doku kazandırmak veya var olan tarihi dokuyu arttırmak için yapılması gereken öncelikli işlemlerden biri zemine ve duvara uygun olan tarihi eser karo kullanmaktır. Tüm önemli noktalara titizlikle vurgu yapacak olan bu tarihi eser karolarımızı dilerseniz ev, kafe, bar ve restoran vb. mekânlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ortama tarihi bir doku kazandırmak istiyorsanız bunu sağlamak için zeminden başlayabilirsiniz. Firmamız zemin seramiğin yanında duvar seramikleriyle de tarihi dokuyu mekânlarınıza taşımaktadır.

Seramik karolar en eski insan icatlarından biridir; tıpkı eski medeniyetlerin tanıkları olan pişmiş topraktan yapılan heykel ve vazolar gibi tarihe tanıklık etmiş çokça seramik karo günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. Biz firma olarak, bu tarihi eser karoları inceleyerek özünü bozmadan günümüze uyarlamaktayız. Seramik karoların tarihi eski olmakla beraber bu ürünler aynı zamanda en çağdaş ve yenilikçi malzemelerden biridir.

Modern insanın girdiği her mekana seramik karolar da girmektedir; apartmanlar, kafeler, restoranlar, barlar, taş evler ve en önemlisi tarihi yapılar bunlar arasındadır. Modern ofislerinizde tarihi bir doku yaratmak istiyorsanız firmamız bu konuda sizlere yardım etmekten mutlu olacaktır. Sizin görüşlerinizden hareketle dayanıklı karo kaplı bir yüzey elde etmek için doğru planlamayla hareket ederek tarihi dokuyu mekânlarınıza yansıtacağız.

YUKARI