FORGOT YOUR DETAILS?

El Yapımı Karo

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Baskı yöntemiyle yapılarak satışa sunulan birçok karonun aksine, firmamız el yapımı karo ile sizlerin hizmetinizdedir. Baskı yöntemiyle yapılan karo desenleri kısa sürede silinebilir özellik gösterirken, itinayla hazırlanan ürünümüzün desenlerinde silinme oluşmamaktadır. Bu nedenle uzun süre kullanıma elverişli bir yapıdadır. El yapımı karo, özel pişirim teknikleri ile piyasadaki diğer ürünlere göre daha sağlam hale getirilerek satışa sunulduğu için darbelere karşı dayanıklıdır.  Kolay temizlenebilir yapısıyla leke tutmaz ve  üzerinden yıllar geçse bile ilk günkü görüntüsünü korur.

El yapımı karo nerelerde kullanılmaktadır?

El yapımı karo, birçok renk ve desene sahiptir. Böylelikle zengin içeriği ile size evinizin, iş yerinizin veya işletmenizin dizaynına göre seçim yapma imkanı sağlamaktadır. Özellikle ev ve ofislerde tercih edilen el yapımı karo, uygulandığı yerde sıcak bir atmosfer yaratmaktadır. Şık ve spontane tarzı ile evinizi kolaylıkla, fazla bir dekorasyon eşyasına gerek duymadan döşeyebilirsiniz. Kullanıcılara bu açıdan büyük bir kolaylık sağlayan el yapımı karo, iş yerinize de uygulanabilmektedir. Ürünümüz stresli iş yaşamının neden olduğu gerginliği iç açıcı yapısıyla üzerinizden alarak güzel bir ofis ve iş yeri dizaynına imza atmaktadır. Üstün hizmet kalitesi ve büyük bir incelik ile oluşturduğumuz ürünümüz ile ev ve ofisinizde sofistike bir izlenim yaratmanız mümkün.

El yapımı karolar müşteri memnuniyeti odaklı bar, otel, kafe, restoran, market ve mağaza gibi büyük küçük bütün işletme ve dükkanlarınıza uygulanarak şık bir atmosfer oluşturmaktadır. Hayalini kurduğunuz tasarımları gerçekleştirmek için varız. Mekanınıza uygun renkte ve desende el yapımı karolarımızı seçerek müşterilerinizde hayranlık uyandıracak bir alana sahip olabilirsiniz.  Bu sayede ticari kazanç potansiyelinizi de artırarak gelişmenize katkı sağlayacaktır. Parlak ve göz alıcı desenleri ile el yapımı karo, uyguladığınız alanlara ışığını saçarak göz dolduruyor.

Cami ve kilise gibi ibadet alanlarında ve tarihi mekanlarda da sıkça tercih edilen ürünümüz, bu özel alanların kutsal dokusunu güzel bir şekilde desteklemektedir. Böylece hoş alanlar meydana getirmektedir. İbadetlerini gerçekleştirecek kişiler ve ziyaretçiler için vakit geçirmekten mutluluk duyacakları şık ve nezih ortamlar oluşturulmaktadır.

YUKARI