FORGOT YOUR DETAILS?

Cement Tile

by / Cumartesi, 04 Kasım 2017 / Published in Blog

Duvar ve zeminleri kaplama konusunda eşsiz karolar sunan Cement tile, dilediğiniz yeri süslemekte ve şık bir ortam yaratmaktadır. İnce il işlemeciliği sayesinde öne çıkan ürünümüz, evrensel değerleri tekrar yorumlayıp günümüzle harmanlayarak modernize etmektedir. Unutulmaya yüz tutmuş olan el işlemeciliğini tekrar canlandıran Cement tile ile modern, yaratıcı ve canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Estetik bakımdan göz alıcı desenlere sahip olmasıyla adını duyurduğu için çok sık tercih edilen döşemelerdendir.

Cement tile nerelerde kullanılmaktadır?

Çoğunlukla zaman geçirdiğiniz ev, ofis ve işletme gibi alanlara Cement tile uygulayarak sadelikle gelen şıklık ve zarafetin keyfine varabilirsiniz. Ürünümüz ile evinize ferahlatıcı bir hava katarken, iş yerinizdeki stresli çalışma ortamında dingin bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Geleneksel ve günümüz trendlerinin birleşimiyle oluşan desenler ile çok fazla dekorasyon eşyasına sahip olmadan evinizde veya ofisinizde canlı ve göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Müşterilerimizin hayal ve isteklerini gerçekleştirmekten büyük sevinç duyan firmamız bu aşamada zengin çeşit ve desen seçimleriyle sizlerin yanında bulunmaktadır.

Toplum için kutsal bir özelliğe sahip olan tarihi mekanlar, cami ve kilise gibi ibadethaneler için sadece ama nezih çizgilere sahip olan Cement tile çok uygun bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özel mekanların tarihi dokusuna zarar vermeden,  aksine daha özel çizgilerle bu alanları bezeyerek bu yapıların onarım ve döşeme işlemlerini yapmaktayız.

Bu model geçmişten günümüze yaygın bir kullanıma sahip olmuştur. Çok beğenilerek kullanılan bu desenler, günümüzdeki nostalji trendi ile popülerlik kazanarak firmamız tarafından ince el işçiliği ile tekrar yorumlanmıştır. Cement tile desenlerinin kullanım alanları yaygınlaşarak kat sahanlıkları, apartman içleri, balkon ve teras gibi dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılmaktadır.

Kullanım alanı çok geniş olan bu model; kafe, bar, restoran gibi müşteri memnuniyeti odaklı işletmelere de uygulayarak sadelikle gelen şıklık ve zarafete sahip olabilirsiniz. Müşteri potansiyelini artıracak Cement tile desenleri sayesinde müşterilerden tam not alarak mekanınızı göz alıcı bir güzelliğe büründürebilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanıma elverişlidir. Bunun yanı sıra yapımında kimyasal kullanılmadığı için son derece sağlıklı ve güvenilirdir.

YUKARI