FORGOT YOUR DETAILS?

Aze Karo

by / Cuma, 03 Kasım 2017 / Published in Blog

İlk defa Fransa’da 19.yüzyılın başlarında kullanılmaya başlanan desenli karolar, günümüzde hala en çok tercih edilen karo çeşitlerindendir. Özellikle Akdeniz ülkeleri tarafından çok sevilerek kullanılan desenli karoların bir tanesi de aze karodur. Aze karo ile evinizi, ofisinizi, işletmelerinizi ve daha birçok yeri harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Özellikle ev ve ofis gibi çok sık zaman geçirdiğiniz yerleri ürünümüz ile döşeyerek hem canlı bir ambiyansa sahip olabilir hem de zarafet ve şıklığın keyfini sürebilirsiniz. İnce el işlemesi olan desenleri ile aze karo, bulunduğunuz ortamı çok fazla eşya kullanmadan dekore etmenize yardımcı olmaktadır. Çevresinde yaydığı enerji ve canlılık ile hiçbir şeye gerek kalmadan şıklığı yakalayabilirsiniz.

Aze karo nerelerde kullanılmaktadır?

Aze karo; taş evler, tarihi mekanlar gibi ortamların döşemesinde de sık sık tercih edilmektedir.  Özellikle tarihi mekanlarda zamanla oluşan deformasyonları gidermek amacıyla onarma ve döşeme çok tercih edilen bir yöntemdir. Döşeneceği mekanın yapısına uygun bir şekilde seçilecek ürünümüz sayesinde, mekanın tarihi dokusuna zarar verilmeden güzel ve başarılı sonuçlara ulaşılmaktadır.

Kafe, restoran veya bar tarzı bir işletmeye sahipseniz mekanınızı müşterilerin beğeneceği ve kendisini rahat hissedeceği tarzda döşemeniz gerekir. %100 müşteri memnuniyetine sahip olmak ve işletmenizin insanlar tarafından sevilmesi için siz de birbirinden güzel desene sahip aze karoyu tercih ederek, iç acıcı ve canlılık veren bir ambiyansa sahip olabilirsiniz.

Aze karo; cami, kilise gibi ibadet alanlarında da çok sık tercih edilmektedir. Kullanıldığı alanlara şıklık, canlılık ve zarafet katan bu model, ibadethanelerinin kutsi ve uhrevi ortamını göz önüne alarak desen ve renk seçeneklerini sunar ve böylece döşeme işlemini gerçekleştirir.

Aze karo günümüzdeki popüler olarak kullanılmasından dolayı kullanım alanı genişleyerek, apartman içlerinde, kıta sahanlıklarında da kullanılmaktadır. Harika desenleri sayesinde evlere ve apartmanlara müthiş bir ambiyans sağlayarak, insanlarda rahatlatıcı ve dingin bir izlenim yaratır.

Aze karo; berber, bakkal, market ve buna benzer küçük işletmelerinizde de kullanılabilir. Döşendiği ortamın çok şık ve göz alıcı olmasını sağlayarak hem sizin hem de müşterilerinizin sevebileceği ve kullanmaktan zevk duyacağı bir mekan haline getirir.

YUKARI