FORGOT YOUR DETAILS?

Villa Lagoon Tile

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Villa Lagoon tile, uzun yıllar boyunca Avrupa’da kullanılmış ve daha sora evrenselliği yakalayarak birçok kişi tarafından benimsenmiştir. Nostaljiye artan ilgi ile tekrar popülerlik kazanmıştır. Yüzeyinde barındırdığı Avrupai çizgiler ile uygulandığı alanlarda tarihi bir rüzgar estirmektedir. Çevremizdeki doğal renklerden seçilerek işlenen desenler, seramik ile birleştirilmekte ve ortama hareket katmaktadır.  Özellikle ev ve ofislerin dekorasyonunda çok tercih edilen bu model, çok fazla eşya gerektirmeden dekorunuzu tamamlar.  Rüzgar desenli yapısı ile duvar ve yerlere döşendiğinde dokunma hissi uyandıran bu kaplama ile, doğal bir ambiyansa sahip olabilirsiniz. Birçok desen ve renk tercihi sunan bu döşemeler, evinizdeki diğer renklerle sıcak soğuk uyumu kurarak şık bir görünüme imza atacaktır.

Villa Lagoon tile özel pişirim yöntemi ile hazırlanmakta olduğu için, darbelere karşı dayanıklıdır. Yapımında kullanılan doğal ve sağlıklı malzemeler dolayısıyla güvenilir ve doğa dostu bir üründür. Üzerinde bulunan desenler ise zaman geçtikçe silinme ve dağılma göstermez. Villa Lagoon tile, parlak ve canlı renklerini koruyarak yıllar boyunca ilk günkü gibi görünür.

Villa Lagoon Tile nerelerde kullanılmaktadır?

Ticari kazanç odaklı otel, market, mağaza, bar, kafe ve restoran tarzı bir işletmeye sahip iseniz, kaliteli hizmetin yanı sıra mekanınızın görüntüsü de büyük önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla Villa Lagoon tile desenleri sayesinde  iç açıcı ve şık bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Bir girenin hiç çıkmak istemeyeceği alanlar artık hayalinizde kalmayacak. Firmamız sayesinde gerçeğe dönüşecek. Müşteri potansiyelinizi artıracak bu kaplama ile şıklık ve zarafetin keyfini çıkarın.

Villa Lagoon tile desenleri ile cami ve kilise gibi ibadet alanlarının kutsal çizgileri birleştirilerek eşsiz görünümlere imza atılmaktadır. İçerisinde bulunmaktan mutluluk duyacağınız alanları Villa Lagoon desenleri ile kaplayarak, birçok kişinin ziyaret etmekten hoşlanacağı, ibadetini yapabileceği bir ambiyans meydana getirmekteyiz.  Zamanla deforme olan tarihi alanların taban ve duvar döşemelerini de düzelterek, mekanların tarihi dokusuna zarar vermeden daha güzel bir görüntüye kavuşturuyoruz.

Villa Lagoon tile modası gün geçtikçe artarak devam etmekte. Kullanım alanı bir hayli genişleyen bu döşemeler artık apartman içleri, kat sahanlıklarına da uygulanabilmektedir. İç acıcı ve dinlendirici bir görünüme sahip olduğu için birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

 

YUKARI