FORGOT YOUR DETAILS?

Desenli Karo

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Her zaman en çok tercih edilen döşemelerden olan desenli karo, birçok farklı renk ve desenleri ile zengin seçenekler sunuyor. Özel pişirme teknikleri ile son derece dayanıklı hale getirilen ve böylece uzun yıllar kullanıma elverişli olan ürünümüz, yüzde yüz doğal malzemelerle üretilmektedir. Desenli karo ile yaşam alanlarınıza renklendiriyoruz. Hareketli ve canlı çizgileri ile kaplandığı ortamı son derece enerjik gösteren desenli karolar, birçok kişinin öncelikli tercihi durumunda. Göz alıcı desenlere sahip olduğu için dilediğiniz mekanda şık bir atmosfer yaratmaktadır. Hayalini kurduğunuz yer ve duvar kaplamalarını firmamız ile gerçeğe dönüştürmeniz mümkün.

Desenli karo nerelerde kullanılmaktadır?

Desenli karo yapımında, çoğu döşemelerde olduğu gibi baskı işlemi uygulanmaz. Uzman ekibimiz sayesinde ince ve titiz bir el işlemesi sonucunda oluşturulan desenlerimiz silinme olmadan uzun süre kullanılmaktadır. Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz modern çizgiler ile dünyanızı aydınlatmak firmamızın en büyük hedefidir.

İnsanların günlük hayatta çoğu zamanlarını geçirdikleri ev ve ofis gibi alanlarda çok fazla tercih edilen desenli karo; özellikle banyo, mutfak, teras döşemelerinde kullanılmaktadır. Hem yer hem de duvar kaplaması şeklinde kullanılabilen bu karolar, iş ortamınıza da uygulanarak keyifli bir çalışma imkanı sunuyor.  Şık ve zarif çizgilerle meydana getirdiğimiz ürünümüz ile şık ve nezih bir ambiyans oluşturabilir, konuklarınızı zevkle ağırlayacağınız alanlara sahip olabilirsiniz.

Otel, bar, restoran, kafe , market ve veya herhangi bir dükkan gibi ticari amaç taşıyan bir mekana sahipseniz, ortamın tasarımına ve şık bir tarzda olmasına da önem vermeniz gerekmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlayarak ticari kazanç potansiyelinizi artıracak olan birçok renk ve desen çeşidine sahip desenli karo ile mekanınıza iç acıcı ve baş döndürücü bir hava katabilirsiniz. Parlak renkleri ile dikkat çekici ve kaliteli bir izlenim veren kaplamalarımız ile siz de iş yaşamında başarılara imza atabilirsiniz.

Desenli karo, cami ve kilise gibi ibadet alanlarının tasarımında sık sık kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kullanımı yaygınlaşarak apartman içlerinde, kat sahanlıklarında ve bahçelerde de bu özel karolardan yararlanılarak göz alıcı alanlar meydana getirilebilmektedir.

 

YUKARI