FORGOT YOUR DETAILS?

Hitit çini

by / Salı, 07 Kasım 2017 / Published in Blog

Günümüzde en çok rağbet gören yer ve duvar süslemelerinden olan Hitit çini, Türk kültürünün zarif ve şık çizgileri ile dilediğiniz yeri güzelleştirmeye devam ediyor.  Çini sanatını karo ile birleştirerek mükemmel bir uyum yakalıyoruz. Üstelik piyasadaki diğer seri üretim sonucu oluşan ürünlerin aksine özel el işlemesi ile yapılan Hitit çini ile eşsiz güzellikte renk ve desenlere sahip olabilirsiniz. Özel pişirim yöntemimizle karolarımızın son derece sağlam ve darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyoruz. Böylece çok uzun süre kullanıma elverişli olan ürünümüz, çok masraflı olmadan da güzel ve kaliteli ürünlere sahip olunabileceğini gösteriyor. % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak, firmamızın en baştaki hedefidir. Siz değerli müşterilerimize bunun garantisini vererek çıktığımız bu yolda yüz güldürücü sonuçlara ulaştırmaktayız.

Hitit çini nerelerde kullanılmaktadır?

Özellikle ev ve ofis dizaynlarında kullanılan Hitit çini, Türk çini sanatına ait zarif çizgileriyle evinize sanatsal bir hava katıyor. Banyo, mutfak, salon ve yatak odasında çok tercih edilen bir model olan Hitit çini, ofis içinde de kullanılmaktadır. Duvar ve yer süslemelerinde kullanıldığında çok şık bir ambiyans oluşturan ürünümüz, uzun yıllar boyunca kullanılsa bile solmaya ve silinmeye dayanıklıdır. Döşendiği alana huzurlu ve ferahlatıcı bir hava katan ürünümüz ile siz de evinizden veya ofisinizden bir an bile ayrılmak istemeyeceksiniz.

Çini sanatının yaygınlaşması sonucu kullanım ağı gelişen Hitit çini; apartman girişleri, kat sahanlıkları, bahçe ve teras gibi alanlarda da kullanılmaktadır.  Bunun yanı sıra, tarihi alan ve ibadethane gibi kutsal alanların döşeme ve onarım süreçlerinde de yardımcı olmaktadır. Bu kutsal havayı,  sanatsal ve kültürel desenlerimiz ile desteklemekteyiz. Buraya gelecek ziyaretçilerin ve ibadetlerini gerçekleştirmek isteyenlerin hoşnut olacağı ortamlar yaratmaktayız.

Bar, kafe, restoran, otel, mağaza, market tarzı işletmeye sahipseniz, Hitit çini sizlere büyük bir imkan sağlıyor. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bu mekanları sizin için düzenleyen firmamız, şık ve zarif bir ambiyansa imza atıyor. Hitit çininin eşsiz desenleri ile müşterilerinizin çok beğeneceği ve hatta içerisinden çıkmak istemeyecekleri alanlar oluşturuyoruz. Üstün kalite hizmetimizden ödün vermeden sizin için yaracağımız alanlarda kaliteli alanlar oluşturabilirsiniz.

 

YUKARI