FORGOT YOUR DETAILS?

Çiçekli Karo

by / Cumartesi, 04 Kasım 2017 / Published in Blog

Çiçekli karo, hem zeminde hem de duvarlarda kullanılan karo çeşitlerindendir. Mekân döşemelerinde en çok tercih edilen malzemelerdendir. Bu seramik karoların tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Çıkışı doğu ülkelerine dayanan karolar daha sonra ticaret ve göçlerle beraber Avrupa’ya taşınmıştır.  Avrupa’ya uğramadan önce Osmanlı devleti tarafınca camilerde ve ibadethanelerde sık sık kullanılmaktaydı. Bizim birçok yönden ilham aldığımız atalarımız bu konuda da bizlere ilham kaynağı olmakta ve karolarımızı tarihi dokuyu bozmadan sizler de istediğiniz her yere döşeyip kullanabilirsiniz.

Çiçekli karo nerelerde kullanılmaktadır?

Renkli ve ışıltılı görüntüleriyle çiçekli karolarının kullanım alanları son zamanlarda oldukça arttı. Artık sadece banyolarda değil binaların hemen hemen her tarafında kullanılır duruma geldi. Hatta kafe, restoran, bar, market vb. daha birçok mekânda kullanımı da hızla artmakta ve bu gibi mekanlara ışık saçan bir albeni katmaktadır. Bunun sebebi şık görünümleri kadar sağlamlıkları ve kolay temizlenmeleridir.

Topluma ve çevreye saygıyı temel ilke kabul eden firmamız karo üretimde sizlere bol bol seçenek sunmaktadır. Çiçekli karo bunların başında gelmekte olup bastığınız her zeminde size tarihimizin izlerini yansıtmaktadır. Tarihten kopup günümüze değin gelen bu modelle mekanlarınızı istediğiniz çekiciliğe ulaştırabilirsiniz. Mekanlarınızda sizi ziyarete gelecek kişilerin üzerinde hoş bir etki bırakacağına emin olduğumuz bu model ile estetik bir doku oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

Her ortamın ihtiyacını karşılayan çiçekli karo, şık ve estetik olmaları sayesinde mekanlara çekici bir görünüm kazandıracaktır. Ürettiğimiz karolar su geçirmez, deterjanlara karşı dayanıklı, asitlere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Kalite ve sağlamlık konusunda Türkiye seramik üreticilerinden bir adım önde olan kuruluşumuz sizlere bunun garantisini de vermektedir.

Sanayi ve teknolojinin ilerlemesiyle beraber unutulmaya başlayan bu çiçekli desenli karoları biz ilk günkü heyecan ve mutlulukla üretmeye devam etmekteyiz. Tarihten gelen bu karo modelini özgünlüğünü koruyarak piyasanın en dayanıklı ve en uzun ömürlü ürünleri olarak piyasaya sürmekteyiz. Müşteri isteklerine doğru bir şekilde cevap veren firmamız karoların üretimini  titizlikle gerçekleştirmekle beraber kalite, sağlamlık ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

YUKARI