FORGOT YOUR DETAILS?

Çimento Karo

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Mermer formundaki seramik gri ve nude tonların birleşimiyle sade bir şıklığa ve zarafete ulaştırıyor. Canlı, parlak, göz alıcı renk ve desenleri ile çimento karo herkesi büyülüyor. Yüzeyinde bulunan kılcal  çizgiler ise çok modern ve zarif bir izlenim yaratmakta. Bu model ile, iç veya dış mekanlarda dilediğiniz yeri kaplatabilirsiniz.  Sade renkleri ile göz yormayan bir ortama imza atan ürünümüz, uygulayacağınız ortama doğal bir hava katacak. Çimento karo, uzun yıllardan beri kullanılagelen ve sevilerek uygulanan bir döşeme modelidir. Günümüzde firmamız tarafından modern çizgilerle harmanlanarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sayede daha da popüler hale gelen çimento karo, uygulandığı alana aristokrat bir duruş da sağlıyor.

Çimento karo nerelerde kullanılmaktadır?

Genellikle ev ve ofislerde kullanılmakta olan bu döşeme; banyo mutfak, oturma odası, balkon, teraslarda çok tercih edilmektedir. Zarif desenleri ile evinizi pek fazla eşyaya gerek kalmadan dekore edebilirsiniz. Böylece çimento karonun rahatlatıcı etkisi ile evinizde huzurla vakit geçirebilirsiniz. En çok bulunduğunuz alanlardan bir tanesi olan ofisinizi de çimento karo desenleri ile zenginleştirerek, ferah ve iç açıcı bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. İş hayatının verdiği stresli ortamdan birbirinden şık desenlerimiz ile uzaklaşın. Sadece yerlere değil, aynı zamanda duvarlarınızı da kaplayacak çimento karo, özel pişirim teknikleri ile hazırlanmaktadır. Bu nedenle son derece dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanılabilir olma özelliğine de sahiptir.

Çimento karonun asil çizgilerini tarihi yapılarda kullanarak baş döndürücü bir atmosfere imza atın. İnsanlar için çok önemli olan ve zamanla deforme olmuş tarihi alanları da şık karolarımızla düzenleyip harika bir havaya sokuyoruz. Üstelik bunu mekanın tarihi dokusuna zarar vermeyecek titizlik ve özenle gerçekleştirmekteyiz. Çimento karo bunun yanı sıra, cami ve kilise gibi ibadethanelerin yapım ve onarım işlemlerinde de sık sık tercih edilmektedir. Günümüz modern çizgilerinin kutsal yerlerle birleşiminde meydana gelen ambiyans ile siz de hem bugünü yaşayacak hem de tarihin derin izlerini hissedeceksiniz.

Bar, restoran, kafe, market ve buna benzer müşteri memnuniyetini hedeflediğiniz işletmelerinizi harika dokunuşlarla asil bir havaya büründürüyoruz. Çimento karo birçok deseni ile sizlere memnun edici sonuçlar sunmaktadır. Bu sayede hem zarif bir mekana sahip olabilecek hem de müşterilerinizin bulunmaktan keyif alacağınız mekanlar oluşturabileceksiniz.

YUKARI