FORGOT YOUR DETAILS?

Floor Tile

by / Pazartesi, 06 Kasım 2017 / Published in Blog

Geçmişten bu yana dilediğiniz yerin tabanlarını süsleyen floor tile ile harika bir görünüme imza atıyoruz. Son yıllarda tekrar popüler olan bu model daha çok ev, ofis ve işletme gibi sık sık zaman geçirilen, konukların ve müşterilerin ağırlandığı alanlarda tercih edilmektedir. Birçok renk ve desen seçeneği bulunan bu model, banyo, mutfak gibi ıslak veya nemli olabilecek alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Salon, yatak odası, balkon ve teras gibi kısımlar da floor tile kullanımının yaygın olduğu alanlardandır. Ürünümüz, firmamıza has özel pişirim teknikleri ile oluşturulduğu için sağlam ve kaliteli bir yapıdadır. Darbelere ve kırılmalara karşı son derece dayanıklı olan bu modelin üzerindeki desenlede de silinme ve dağılma görülmez. Bütün bu özellikleri ile uzun yıllar boyunca sıkılmadan kullanım imkanı veren floor tile ile şık ve canlı mekanlara sahip olabilirsiniz.

Floor tile nerelerde kullanılmaktadır?

Gündelik yaşamda karşılaştığınız stresli durumlarda kendinizi dinleyebileceğiniz huzurlu ve dinlendirici bir atmosfer oluşturacak bir tasarım meydana getiriyoruz. Özellikle ev veya ofisinize floor tile döşeterek siz de bu iç açıcı ortamın tadını çıkartabilirsiniz. Floor tile renk ve desen çeşitliliğine sahip olduğu için ev ve ofisinizin dizaynına ve renklerine göre uygun modeli seçerek hayalini kurduğunuz alanı yaratabilirsiniz. Üstelik göz doldurucu desenleri ile fazla dekorasyon eşyasına gerek duymadan dilediğiniz ortamı dekore edebilirsiniz. Döşenmesinin üzerinden uzun yıllar geçse bile ilk günkü parlaklığını ve canlılığını koruyan floor tile ile kusursuzluğun deneyimini yaşayın.

Firmamız üstün hizmet kalitesi ile büyük küçük her türlü işletmelerinizin yer ve duvar kaplama işleminde de yanınızda bulunmaktadır. Bar, kafe, restoran, mağaza gibi bir işletmeye sahipseniz, mekanınızın görüntüsünün müşteri ve konuklarınızın beğeneceği bir tarzda dekore etmeniz yararınıza olacaktır. Bu noktada hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeyen firmamız, müşterilerinizin beğeneceği şık ve nezih bir ortam oluşturma konusunda her zaman hizmetinizdedir.

Floor tile modelinin en çok kullanıldığı alanlardan olan tarihi mekanlar da tarihi dokusuna zarar verilmeden onarılmakta ve eski haline döndürülmektedir. Floor tile’ın zarif çizgileri bu özel ortamların atmosferiyle birleşince harika bir görünüm oluşturmakta ve birçok kişinin bulunmaktan sevinç duyacağı ortamlar yaratılmaktadır.

YUKARI