FORGOT YOUR DETAILS?

Tophane Karo

by / Pazartesi, 06 Kasım 2017 / Published in Blog

Tophane karo, yılların verdiği tecrübe ile hizmet kalitesinden ödün vermeden ev, ofis ve işletmelerinizi renklendirmeye devam ediyor. Birçok renk ve desen seçeneğine sahip olan bu ürün, dilediğiniz alanın renk ve dekoruna uygun tercih imkanı tanıyor. Özel pişirim tekniği ile üretilen karolarımız sağlam ve dayanıklı bir yapıdadır. Karoların üzerindeki desenler piyasadaki diğer karolar gibi baskı yöntemiyle değil ince bir el işçiliği ile yapılmaktadır. Kaliteli bir yapıya sahip olan Tophane karo, kaplama işleminin üzerinden yıllar geçse bile ilk günkü gibi kalarak herhangi bir silinme göstermemektedir. Yıllara meydan okuyan ürünümüz ile dilediğiniz yeri şık ve göz alıcı bir havaya sokabilirsiniz.

Tophane karo nerelerde kullanılabilir?

Tophane karo üretiminde en kaliteli ürünleri kullanarak %100 müşteri memnuniyetini sağlamak en büyük hedefimizdir. Bunun bilincinde olarak ürettiğimiz Tophane karo ile istediğiniz mekanın yer ve duvar döşemelerini gerçekleştirerek canlı, parlak ve eşsiz desenlere sahip olabilirsiniz. Daha çok ev ve ofislerde kullanılan Tophane kora; banyo, mutfak, salon, yatak odası gibi alanlara uygulanmaktadır. Ofis yaşamının sıkıcı havasından sizi çekip çıkararak, ferahlatıcı bir ortam oluşturacak Tophane karoyu tercih ederek siz de bu ortamın keyfine varabilirsiniz

%100 doğal malzemelerden meydana gelen Tophane koro hiçbir kimyasal madde içermemektedir. Bu nedenle sağlıklı, güvenilir ve doğa dostu ürünlere sahiptir. Üstün kalite hizmetimiz ile ürettiğimiz tüm karolar darbelere ve kırılmalara karşı dayanıklıdır ve uzun süre kullanım imkanı sunar. Ürünümüzü tercih ederek, yıllara meydan okumanın keyfini sürebilirsiniz.

Bar, restoran, kafe, market, mağaza tarzı işletmelerinizde de sık sık kullanılan Tophane karo, işletmenizin müşteri memnuniyetinin ve kazanç potansiyelinizin artmasını sağlayacaktır. Rengarenk ve canlı desenleri ile ortamınıza hareket katacak ve böylelikle müşterilerin bulunmaktan sevinç duyacağı alanlar oluşturabileceksiniz. Bunların yanı sıra, bahçe, balkon, teras gibi dış mekanların da taban ve duvar döşemelerinde Tophane karo karşımıza çıkmaktadır.

Toplum için çok değerli ve kutsal mekanlar olan ibadethanelerin iç ve dış yapıları Tophane karonun zarif ve sanatsal çizgileriyle birleşiyor. Bu zamana kadar birçok ibadethane ve tarihi alanın kaplamasını yapmaktan mutluluk duyarız.

YUKARI