FORGOT YOUR DETAILS?

Balat Karo

by / Cumartesi, 04 Kasım 2017 / Published in Blog

Günümüzde zamanla gelişen moda ve trendler, döşeme uygulamalarına da yansıyarak birçok desende ve renkte karoları da beraberinde getirdi. Desenli karolar içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olan Balat Karo, uygulandığı ortamları güzelleştirerek nezih bir görünüme imza atıyor. Yenilikçi ve modern fikirlerimiz ile geliştirdiğimiz çeşit çeşit ve renk renk Balat karo ile kalitemizden ödün vermeden dilediğiniz mekana incelikle ve özenle döşeme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Balat karo nerelerde kullanılmaktadır?

Günümüzde çok sık tercih edilen Balat karo; ev, ofis ve işletme tarzı mekanlarınıza renk katarak fazla dekorasyon malzemesine gerek duyulmaksızın çok şık bir ortam yaratıyor. Farklı desenlere ve renklere sahip olan karolar, evinizdeki mobilya ve duvar rengiyle sıcak soğuk uyumunu yakalayarak harika bir atmosfer oluşturmaktadır. Çok sık zaman geçirdiğiniz yerlere ferah ve dingin bir hava katmak amacıyla uyguladığımız Balat karo sayesinde, evinizde güzel bir uyum yakalayacak, ofisinizde ise çalışma yaşamının streslerinden sizi arındıracak dinlendirici bir atmosfere sahip olacaksınız.

Balat karo; kuaför, bakkal, market, bar ve restoran gibi mekanlara da rahatlıkla uygulanmakta ve müşterileri potansiyellerinizi artıracak göz alıcı güzellikleri mekanınıza getirmektedir. Hayal ettiğiniz ve tasarladığınız görüntüyü hayata geçirmekteyiz. İster küçük isterse büyük işletmelerinize müşterilerinizin keyifli zamanlar geçirmesi ve dolayısıyla memnuniyeti artıracak projeler ile sizlerin yanınızdayız. Ürünümüz ile mekanlarınızı döşeyerek canlı, şık ve nezih bir ortam yaratmaktayız.

Balat karonun sık sık kullanıldığı alanlardan bir tanesi de cami, kilise gibi ibadethanelerdir. Bu özel alanların uhrevi havasıyla Balat desenlerimizin birleşimi şık, kültürel ve sanatsal bir ambiyans meydana getirmektedir. Bunun yanı sıra ürünümüz ile tarihi alanların, tarihi taş evlerin döşeme ve onarım işlemleri yapılarak tarihi dokusuna zarar verilmeden tekrar göz alıcı güzelliğine kavuşturulmaktadır.

Balat karo, uzun yıllardan beri kullanılmakla birlikte, günümüzün hızla gelişen modası ile birlikte tekrar eski popülerliğine kavuşmuştur. Firmamız da bu özel desenleri günümüzün modasıyla harmanlayarak şık ve dayanıklı karolar üretmektedir. Balat karonun kullanımının yaygınlaşması, apartman içi, kat sahanlıkları, dış mekanlar gibi daha bir çok yerde de artık kullanılabilmektedir. Kaliteli ve kullanıcı dostu yapısı ile uzun yıllar kullanıma elverişli bir yapıya sahiptir.

YUKARI