FORGOT YOUR DETAILS?

Bahçe Karosu

by / Cumartesi, 04 Kasım 2017 / Published in Blog

Bahçe karosu, birçok çeşidi ve şık tasarımı ile yerlerinizde kaliteli ve güzel bir etki yaratmaktadır.  Günümüzde hemen hemen her bahçede karşılaşabileceğiniz bu model ile çevre hem güzelleşecek hem de daha güvenli hale gelecektir. Çeşitli desenlerde bulunan ve etrafınızı süsleyecek bu döşemeler, bahçe dekorasyonu ile uygun bir şekilde tamamlandığı taktirde şık ve canlı bir ortam oluşturmaktadır.

Bahçe karosu nerelerde kullanılmaktadır?

Ev veya ofis bahçelerinde de çok tercih edilen bahçe karosu, ortama doğal bir hava katarak otantik hale getirmektedir. Evinize veya ofisinize döşetebileceğiniz ürünümüz  sayesinde konuklarınızı ve müşterilerinizi bahçe, teras ve balkonunuzda  ağırlayabilirsiniz. Bu güzel ortamda keyifli sohbet ve iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçe karosu güzel görüntü vermesinin yanında güvenilir bir dış mekan imkanı da sunmaktadır. Ortamın yapısına göre ahşap, doğal taş, seramik vb. gibi birçok malzemeden seçebileceğiniz bahçe karosu,  bahçe ve kapı önlerinizde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bahçe karosu; bar, restoran, market gibi müşteri odaklı mekanlarınızın bahçe, kapı önü, balkonu gibi alanlarına da yapılabilmektedir. Müşterilerinizin kaliteyi hissetmesi ve bulunduğu ortamda keyifli bir şekilde vakit geçirmesi için dış mekanlarınıza bahçe karosu döşettirebilirsiniz. Farklı çeşit ve desenlere sahip ürünümüz ile müşterilerinizin beğeneceği tarzda alanlar yaratacak, böylelikle mekanınızı şık ve nezih bir havaya sokabileceksiniz.

Cami ve kilise gibi ibadet alanlarının dış mekanlarında da çok sık tercih edilen bahçe karosu, ibadethanelerin kutsi havasına uygun tarzda desen ve renklerle birleştirilerek güzel bir ambiyansa imza atmaktadır. Bunun yanı sıra tarihi mekanların bahçe, teras ve dış mekanlarında yoğun şekilde kullanılan bu döşeme ile tarihi dokuya zarar verilmeden,  bugünün malzemeleri ve geçmişim ahengi birleştirilerek şık ve tarih kokan mekanlara sahip olunabilmektedir.

Bahçe karosu, dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanılmaya elverişli bir yapıdadır. İçerisinde kimyasal bulunmaması ve ince el işçiliği ile mekanlarınıza şıklık ve canlılık veren bu karolar, göz alıcı güzelliği ile ortama hoş bir enerji yayacaktır. Kırılmaya karşı dayanıklı olan bahçe karolarını, kullanacağınız dış mekanın dekoruna ve yapısına uygun renk ve desenlerde seçerek uzun süre sağlıklı ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

YUKARI