FORGOT YOUR DETAILS?

Natural Stone

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Takım ruhu ile çalışan kadromuz ve teknolojik altyapımız ile natural stone karolar üretmekteyiz. Ürettiğimiz milyonlarca karo evlere, bankalara, ofislere, kafelere, apartman içlerine, merdivenlere, banyolara, alışveriş merkezlerine, hastanelere vb. mekanlara yani kısacası ülkemizin her köşesinde her alana estetik değer katmaktadır.

30 yıllık tecrübemiz ve doğadan aldığımız ilhamla yüzeyleri renklendiriyoruz. Üretim politikamız içinde “insanı mutlu etme” anlayışıyla, edindiğimiz bilgi ve deneyim birikimini gelecek kuşaklara da aktararak sektörde önde gelen bir dünya firması olma doğrultusundaki amacımızı sürdürmekte kararlıyız.

Kurulduğumuzdan bu yana seramik karo sektöründe dünya çapındaki gelişmeleri yakından inceleyerek ilerleme sağlamaktayız. Bu güne kadar kendi işimizden kazandığımız tüm maddi olanakları yine kendimizi geliştirmek için kendi işimize yatırmaktayız. Seramik karo sektöründeki 30 yılı aşkın bilgi birikimimizi sürekli yenilediğimiz teknoloji ve ürün araştırma-geliştirme ile birleştirmekteyiz. Sağladığımız müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve kapasitemiz ile bugünün sektöründe öncü olmanın haklı mutluluğunu yaşamakta ve gururlanmaktayız.

Natural Stone kullanışlılığı

Laboratuvarlarımızda gerekli tüm testlere tabi tutulan ürünlerimiz en zorlu koşullarda bile güvenle kullanılabilir. Natural stone karolarımız ısı farkları ve su etkisi test edilerek yıllar sonra bile özelliğini korumakta olduğu açık ve net şekilde kanıtlanmıştır. Seramik karolarımız her türlü iklim koşulunda güven ile kullanılmaya uygundur. Kolay kolay çizilmeyen ve aşınmaya karşı son derece dirençli olan natural stone karolarımızın kalitesi estetikle ve konforla birleşmektedir.

İç ve dış mekânlarda uzun yıllar boyunca kullanmaya uygun olana karolarımız Ar-Ge faaliyetleri ile yeni ve doğal hammaddelerden farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretilmektedir. Firmamızca seramik karoları üretmek için sürekli bir araştırma ve geliştirme devam etmektedir. Bilimsel araştırmaları sürekli takip ederek  ve dünyadaki gelişmeleri de göz ardı etmeden sürekli olarak kendimizi geliştirmeye yatırım yapmaktayız. Çevre konusunda doğal bir bilinç içerisinde olup hammaddelerden üretim aşamasına kadar çalışmalarımız titizlikle sürmektedir.

Natural stone karo çeşitlerimiz ile şıklığı yakalamak artık çok kolay. Bu seramik çeşitlerimizle yaşam alanlarınızdaki alışılmış tarzı kökten değiştirmeye ve gençleştirmeye  geliyoruz. Mekânların sıcak ve estetik bir görüntü yakalamasını istiyorsanız bunu natural stone seramik ürünlerimiz ile sağlayabilirsiniz. Bizler dizayn karo olarak size bu sıcaklığı ve estetik görünümü yakalama konusunda yardım edebilecek en uygun ekibiz.

YUKARI