FORGOT YOUR DETAILS?

Doğal Taş

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Dekoratif bir şekilde tasarlanan doğal taş, son dönemin en popüler döşemelerinden bir tanesi. Taş evlerden esinlenerek oluşturulan bu tasarım, birçok renk ve şekil seçeneğine sahiptir. Günümüzde birçok yerde karşılaşabileceğiniz bu model, duvar ve yerlere döşenebilmekte, böylece uygulandığı alanda spontane bir atmosfer oluşturmaktadır.  Çekici yapısı ile insanda dokunma hissi yaratan doğal taş, yapay görünümlü ortamların aksine çok gerçekçi tasarım tercihleri sunuyor. Özellikle evlerde tercih edilen bu döşeme, banyo ve mutfak gibi ıslak olabilecek mekanlara da sağlıklı bir şekilde uygulanmaktadır. Şık görünümü sayesinde  salon, yatak odası ve hollere de ürünümüz kaplanabilmektedir.  Doğal taşın yarattığı gerçekçilik hissiyatı kaplandığı alana ihtişam ve zarifliği birlikte getirecektir. Özellikle toprak tona sahip doğal taşlar tercih edilerek, ortamda dinlendirici bir hava yaratılacak ve içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir eve sahip olacaksınız.

Doğal taş, ofislere de kaplanarak, çalışma ortamında güzel bir hissiyat yaratacak tasarımlar meydana getirmektedir.  Doğanın dinlendirici etkisini çevresine de yayan doğal taş kaplaması ile yer ve duvarlarınız, içerisinde bulunan kişilere de bu etkisini yansıtacaktır. Stresli iş  yaşamında sizi ferahlatacak alanlara ihtiyacınız varsa, firmamız bu konudaki üstün hizmet kalitesi ile her zaman yanınızdadır.

Bir gelenin bir daha gelmek isteyeceği mekanlar yaratan doğal taş kaplaması; otel, butik, bar, kafe, market, mağaza gibi alanlara da uygulanarak yüz güldüren sonuçlara ulaştırıyor. Doğal taşın verdiği rahatlatıcı etki ile müşterilerinizin beğenisini kazanarak ticari kazanç oranlarınızı da artırabilirsiniz. Ev veya işletmelerinizin bahçe, teras ve balkon gibi alanlarında da gerçekçi bir hava oluşturmak için doğal taşları kullanarak spontane bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Diğer kullanım alanlarının yanında, cami ve kilise gibi ibadethanelerde kullanılan doğal taş, bu alanların kutsal dokusuyla birleşerek güzel bir etki yaratmaktadır. Tarihi alanlarda zamanla oluşan hasarlar sonucunda da düzeltme malzemesi olarak doğal taş kullanılması, yapının tarihi dokusunun bozulmaması adına yerinde bir karar olacaktır. Doğal taşın etrafına yaydığı enerji ile kültürel ve sanatsal bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Doğal taş kullanışlılığı

Ürünümüz, titiz bir el işçiliği ile yapılmasından dolayı kaliteli ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıdadır. Bu nedenle uzun seneler kullanım için uygundur. Yapımında kimyasal ve zararlı maddeler kullanılmadığı için son derece de sağlıklıdır. Kolay silinebilir yapısı ile leke tutmamaktadır.

YUKARI