FORGOT YOUR DETAILS?

Fransız Karosu

by / Pazartesi, 06 Kasım 2017 / Published in Blog

Ana hedefi yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak olan firmamız, özel bir titizlik ve incelik ile Fransız karosu ürününü meydana getirmektedir. Firmamız üstün kalitesi ile ev, ofis ve her türlü işletmelerinizi renklendirmeye devam ediyor. 18. Yüzyılın başlarında Türk toplumu tarafından tanınan bu model, Fransız kültür ve sanatının zarif ve hareketli desenlerinin izlerini taşıyor. Sadece Fransız toplumunda değil evrenselleşerek birçok kişi tarafından benimsenmiş ve severek kullanılmıştır.  Özellikle ev, ofis ve işletmelerde kullanılan Fransız karosu ile dilediğiniz ortama ve alana şıklık ve zarafet katıyoruz.

Evinizin banyo, mutfak, salon, yatak odası gibi alanlarında yoğun olarak kullanılan Fransız karosu, hem size hem de konuklarınıza zevkle zaman geçireceğiniz bir ortam yaratmakta. Fransız kültürünün birbirinden güzel desenlerini barındıran bu modelimiz, renk ve desen bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Bu zengin tercih seçeneği sayesinde evinizin dizaynına ve ana renklerine uygun olan Fransız karosunu seçerek göz alıcı bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Fransız karosu ile evinizin yanı sıra, ofis içindeki alanları da hayal ettiğiniz görüntüye kavuşturarak, içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir iş ortamına sahip olacaksınız. Fransız karosu, canlı ve parlak renkleri sayesinde fazla bir dekorasyon eşyasına gerek kalmaksızın evinizi dekor bakımından destekleyecektir.

Fransız karosu nerelerde kullanılabilir?

Bu model zarif ve sanatsal desenleri ile son zamanların en çok beğenilen modellerinin arasında. Günümüzdeki nostaljiye eğilim trendi sayesinde büyük bir popülerliğe kavuşan Fransız karosu, bar, restoran, kafe, market, mağaza, otel gibi alanlarınıza uygulanarak müşterilerinizde hayranlık uyandıracak mekanlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Müşteri potansiyelinizi artıracak şeylerin başında gelen ortam dizaynı, bu model ile tamamlanmış olacak ve ticari kazancınız otomatik olarak artacaktır.

Dünyadaki en önemli alanlardan olan ibadet merkezlerinde de Fransız karosunun motiflerini görmek mümkün. Cami ve kiliselerin iç ve dış alanlarında sıkça tercih edilen bu model, ibadet yapan insanların bulunmaktan mutluluk duyacakları ortamlar yaratmakta.  İnsanlar için en önemli ve özel yerlerden olan tarihi mekanların da, zamanla tahrip olan kısımlarını Fransız karosu ile onarıyoruz. Bu alanların tarihi dokusunu bozmadan, aksine bu özel alanları Fransız karosunun eşsiz desenleri ile destekleyerek güzel bir ambiyans meydana getirmekteyiz. Fransız karo ile hayatınızı renklendirmek işte bu kadar kolay.

 

YUKARI