FORGOT YOUR DETAILS?

Seramik Çini

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Dizayn karo ailesi olarak misyonumuz; müşteri memnuniyeti için kendimizi sürekli yenilemek, sağlıklı ve hatasız hizmet sunmak, doğaya ve çevreye zarar vermeden üretim yapmak, çevremizin kültürel olarak ilerlemesine katkı sağlamaktır. Hizmetimizi sizlere en sağlıklı ve uygun şekilde sunmak, firmamızdan beklentilerinizi karşılamak bizi mutlu edecektir. Dünya standartlarına ulaşmaya çalışmak ve seramik çini geleneğimizi layıkıyla yerine getirmek en önemli hedefimizdir. Firmamız daha çok müşteriye değil, daha kaliteli ve nitelikli hizmet sunabilme kapasitesine ulaşmak için kendini sürekli iyileştirme ve geliştirme çabası içindedir. Her türlü seramik çini karoyu en iyi biz üretmeliyiz mantığıyla çalışmaktayız. Ev, kafe, bar veya ofislerinizi en iyi seramik çini ile yeni tarzına kavuşturmak için sürekli çalışmaktayız. Bu yönümüzle seramik karo sektöründe tercih edilen yeni tasarımlar peşinde koşan ve örnek gösterilen bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Seramik çini nerelerde kullanılmaktadır?

Müşterilerimizin seçimlerini onların istek ve beklentisine uygun olacak şekilde yerine getirmek ve en kısa sürede seramik çini modelini seçtiği ortama uygulamayı taahhüt etmekteyiz. Seramik karo sektöründe her bakımdan öncülüğü ve liderliği ele almak için aklımızı kullanmaktayız. Güzellik ve akıl seyrek olarak bir arada bulunur, biz bunu becermek için sürekli çalışmaktayız. Estetik olarak her bakımdan albenisi olan seramik çinileri kilise, cami, ibadethane ve tarihi yapılara uygulamak bizimle beraber artık çok basit ve hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sahip olduğumuz 30 yıllık  tecrübe, modern teknolojik aletlerimiz ve yüksek bilgi birikimimiz bizi bir adım öne çıkarmaktadır. Seramik çini sektöründe konumumuzun örnek ve rekabetçi yapısı sayesinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak kaliteli karolar üretmekteyiz.

Tüm seramik karo alanlarında ürünlerimizin müşteri taleplerine, ulusal standart ölçütlerine ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak amaçlarımız arasındadır. Kalite politikamız öncülüğünde geldiğimiz noktadaki başarılarımızın devam etmesini sağlamaktayız. Bu noktadan daha yüksek seviyelere taşımaya çalışmaktayız.

Darbelere karşı dayanıklı olan seramik çini, uzun yıllar boyunca kullanıma elverişli yapısıyla uzun ömürlüdür. Doğal ve kaliteli malzemelerden yapıldığı için renklerinde herhangi bir dağılma ve silinme meydana gelmemektedir. Siz de ürünlerimizi tercih ederek yıllara meydan okuyan dayanıklı alanlara sahip olabilirsiniz.

YUKARI