FORGOT YOUR DETAILS?

Hand Made Tile

by / Pazartesi, 06 Kasım 2017 / Published in Blog

Hand made tile, firmamız tarafından üretilen ve piyasadaki diğer karolardan farklı olarak ince bir el işçiliği ile meydana getirilen bir modeldir. % 100 doğal malzemeler kullanılarak ürettiğimiz Hand made tile hem son derece güvenilir, hem de darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Birçok renk ve desene sahip hand made tile, zengin içeriği ile size birçok tercih imkanı sunuyor. Evinizi, ofisinizi veya dilediğiniz herhangi bir yeri canlı ve zarif hand made tile desenleri ile kaplayarak şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Hand Made Tile ile dünyanıza ışık saçın!

Müşteri odaklı işletmelerinizde de sizlerin yanında olan firmamız, Hand made tile ile ticari karınızı artıracak görsel dekorasyon sağlayarak sizi hayalini kurduğunuz mekana kavuşturuyor. Özellikle bar, kafe, restoran, mağaza, otel ve butik gibi işletmeleriniz varsa, bu mekanınızı müşterilerinizin beğeneceği tarzda dekore etmeniz gereklidir. Yer ve duvarlarınızı Hand made tile’ın iç acıcı ve dinlendirici desenleri ile süsleyerek müşteri ve konuklarınızın hiç içerisinden çıkmak istemeyecekleri alanlara sahip olabilirsiniz.

Cami ve kilise gibi ibadethanelerin kutsal dokusuyla Hand made tile’ in zarif ve sanatsal çizgileri birleştiriyoruz. Karolarımız ile bu kutsal alanları destekleyerek daha şık ve nezih bir atmosfer oluşturmaktayız. Bunun yanı sıra tarihi alanların zamanla tahrip olmuş kısımlarını onarma amacıyla da Hand made tile’ı tercih edebilirsiniz. Tarihi dokuya zarar vermeden bu işlemi gerçekleştiren firmamız, eşsiz desenleri ile tarihi mekanları desteklemekteyiz.

Hand Made Tile Kullanışlılığı

Hand made tile ile yeni dekorasyon trendlerini yakalamak artık çok kolay. Bizler size bu konuda yardımcı olmak için hizmet etmekteyiz. Bu çeşitlerimizle yaşam alanlarınızdaki alışılmış ve eskimiş tarzı kökten değiştirmeye ve gençleştirmeye geliyoruz. Mekanların sıcak bir görüntü yakalamasını istiyorsanız buna zeminden başlamalısınız. Bizler size bu sıcaklığı yakalama konusun yardım edebilecek en uygun adresiz. Doğa gibi gerçek; ahşap görünümlü, tuğla görünümlü, doğal taş görünümlü veya isterseniz klasik. Her türlü karo çeşidimiz bulunmaktadır. En modern serileri bünyemizde bulundurmaktayız. Ferah ve modern mekânlar yaratmak için uygun zemin karoları edinmek artık bizimle çok kolay. Sizin görüşlerinizle beraber mekânları farklılaştırmak ve yeni yorumlar katmak istiyoruz.

 

Tagged under:
YUKARI