FORGOT YOUR DETAILS?

Stone Tile

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Yüksek aşınıma dayanıklı, uzun ömürlü ve hijyen gibi olumlu yönleri bulunan stone tile her mekanda kullanılmaya uygundur. Bu karo modellini apartman içleri, kat sahanlıkları ve genel olarak tüm dükkanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Estetik mekanlar yaratmanıza yardımcı olacak desenler sunan karo seramiklerimiz endüstriyel alanlard  ve daha birçok mekanda imzasını atmaktadır.

Çağdaş, yenilikçi ve farklı farklı beğenilere cevap verebilecek stone tile serileri hazırlayan firmamız, üretim kalitesine paralel bir şekilde sizlere yakın zamanlı teslimat ve nitelikli fiyat politikası ile müşterilerimizde yarattığımız güvenle birlikte her geçen müşteri sayımızı arttırmaktayız. Müşteri memnuniyetine paralel olarak da ürün kalitemiz ve çeşitlerimiz de her geçen gün artmaktadır.

Stone tile nerelerde kullanılmaktadır?

Yıllarca güzelliğini kaybetmeyen stone tile ev, ofis, kafe ve bar tarzı mekanlara da şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Renk ve desen zengini koleksiyonlarımız ve sınırsız tasarımlar ile mekanlarınızı basitlikten kurtarıyoruz; mekanlarınıza canlı, ışıltılı, renkli ve çağdaş bir hava katıyoruz.

Kurulduğumuz tarihten bu güne kadar üretim politikamızda yeniliği, stili, dayanıklılığı ve kullanışlılığı benimser bir vaziyetteyiz. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti her zaman için önde gelen ilkelerimizden olmuştur. Bundan sonra atacağımız her adımda da kalitemizden bir gram bile eksilmeden yenilikçi ürünlerimiz ve seçkin fırsatlarımız ile evlerinizde ve ofislerinizde yani adım attığınız her mekanda olmaya devam edeceğiz. kalitemizi her geçen gün biraz daha ileri taşıyıp sizlere bunun hizmetini vermek dizayn karo firması olarak bizlere gurur ve mutluluk getirmektedir.

Yeni projeler ve yeni stone tile desen tasarımları ile müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.  Bütün ürün ve tasarımlarımızda olduğu gibi yeni ürün ve tasarımlarımızda da müşteri memnuniyetini garanti eder ve çağı yakalayan bir anlayışla sizlerin hizmetine sunmaktayız. Bundan seneler önce olduğu gibi bundan sonra da sosyal sorumluluk bilinci ile imalat yapmaya devam edeceğiz. Bu noktada gerek çevre koşulları gerekse insan kaynakları konularında bilimsel, güncel ve çağı yakalayan bir anlayış ile renk renk, desen desen ve çeşit çeşit stone tile üretim çalışmalarımız devam edecektir.

YUKARI