FORGOT YOUR DETAILS?

Ceramic Tile

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Günümüzde çok sık kullanılan karoların pek çok çeşidi vardır. Bunlardan en çok sevilenlerden bir tanesi de Ceramic tile’dır. Çok eski zamanlardan beri kullanılan ürünümüz evrensel bir değere sahiptir. Böylelikle popüler kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Ev, ofis ve çeşitli işletmelerinizi Ceramic tile desenleri ile dekore ederek güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Ceramic tile nerelerde kullanılmaktadır?

Çoğunlukla içinde bulunduğunuz ve vakit geçirdiğiniz ev, iş yeri ve işletme tarzı iş alanlarınızda, birçok çeşit renkten oluşan ürünümüz ile nezih ve zarafeti istediğiniz yere getirebilir ve dekorasyonunuzla harika bir uyum yakalayabilirsiniz. İtinayla ve büyük özen gösterilerek hazırlanan desenler, uygulandığı ortama ferahlık ve canlılığı da beraberinde getiriyor. Çevresindeki her şeye enerji ve dinginlik sağlayan Ceramic tile sayesinde bulunduğunuz ortamın keyfini çıkaracaksınız. Ürünümüzün verdiği canlılık ve ahenk ile evinizde, ofisinizde veya işletmenizde çok fazla dekoratif eşyaya gerek duymadan ortamı düzenleyebileceksiniz.

Ceramic tile; tarihi mekanların onarım ve düzenlenme uygulamalarında da başarılı sonuçlara ulaştırmaktadır. Toplum için çok değerli alanlar olan tarihi mekanlara büyük incelik ve titizlikle yer ve duvar döşemeleri yapılabilmektedir. Üstelik bu işlem gerçekleştirilirken ortamın tarihi dokusunu da korumaktayız. Eskiyle modern çizgilerin harmanlanması sonucu oluşan desenlerimiz sayesinde hem bugünü yaşayacak hem geçmişin izlerini yoğun bir şekilde hissedeceksiniz. Bunun yanı sıra cami ve kilise gibi ibadet alanlarında da çok sık tercih edilen Ceramic tile, ortama güzel ve kutsi bir hava katacaktır. Dini motiflerin bu modelin çizgileri ile birleşmesi sonucunda nezih bir atmosfere de erişilecektir.

Eğer bar, kafe, kuaför, market veya restoran tarzı bir işletmeye sahipseniz, Ceramic tile ile görünümü son derece önemli olan mekanınızı güzel bir görüntüye kavuşturarak, müşterilerde harika bir etki yaratabilirsiniz. Böylelikle mevcut müşteri potansiyelinizi artırırken bir yandan da canlı, şık ve iç acıcı bir dekorasyona sahip olacaksınız. Ceramic tile’ın kullanımı bununla da sınırlı kalmayarak birçok kişi tarafından balkon, bahçe ve teras gibi dış mekanlarda da tercih edilmektedir. Kat sahanlıkları ve apartman içlerine de rahatlıkla kullanılabilen bu döşemeler, dayanıklı olduğu için uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanım imkanı sunmaktadır.

 

 

YUKARI