FORGOT YOUR DETAILS?

Rum Karosu

by / Pazar, 05 Kasım 2017 / Published in Blog

Rum karosu, seri imalat neticesinde üretilen, her biri diğerinin kopyası bir görüntüye sahip olan karolardan farklı birçok renk ve desenden oluşmaktadır. El işlemesi ile yapılan deseni ise baskı olmadığı için kalıcıdır ve solma meydana gelmez. Bu sayede, uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü koruyan bir dekordur.

Rum karosu nerelerde kullanılmaktadır?

Rum karosu, firmamızın bünyesinde bulunan mevcut renkler ve modeller ile ev, kafe, restoran, bar vb. mekanlarınızda herhangi bir alana uygun bir şekilde uygulanabilir. Böylece güzel bir görüntü elde edilebilir. Ayrıca istediğiniz ve hayalini kurduğunuz bir modelin deseni çıkarılarak koordinasyon sağlanıp sizin için hazırlanabilir. Size özel çıkarılan bu desenleri hazırlayıp sadece sizin izinizi taşıyan bir mekan yaratabilirsiniz. Renk ve desen seçme konusunda sınırsız bir özgürlüğe sahip olduğunuz firmamızda ürettiğimiz Rum karosu modellerimiz ile mekanlarınızı şık bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Doğal malzemeler kullanılarak üretilen karolarımız böylece sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Karolarımız aşınmaya karşı dirençlidir, her türlü temizlik malzemesine karşı da oldukça dayanıklıdır. Kullandığımız özel çimento bileşimi karolara kırılmalara karşı da direnç sağlamaktadır. Karolarımızın sağlam ve kalın olmaları sayesinde ömürleri uzamaktadır. Uzun ömürlü bu karolar ilerleyen zamanlarda yüzey silimi ve cilalamalar ile ilk günkü görünümüne kavuşacaktır. Uzun ömürlü olan Rum karosunun maliyeti de oldukça uygundur. Hem uygun hem de uzun ömürlü olan karolarımız firmamızın güvencesiyle mekanlarınızı süslemeye hazırdır.

Rum karosu çok renkli desenleri sayesinde istenilen her mekanda kullanılabilir. Bu karo seramikler renkli desenleri, dayanıklı yapıları ve her yere sağlayabileceği uyum sayesinde ev, kafe, apartman içleri, berber, market, ofis, otel veya mağaza gibi projelerde mimar ve tasarımcıların gözdesi olmuştur. Günümüzde bunlardan ayrı olarak dekorasyon meraklısı insanlar tarafından bir hobi aracı olarak görüldüğü bile olmuştur. Bu tasarım ve dekorasyon meraklısı insanlara ait mekanlarda bir tasarım aracı olarak kendine yer sağlamıştır.

Mekanlara sıcaklık ve özgün bir karakter kazandıran Rum karosunu 30 yıldır üreterek bu döşemeyi üreten firmalar arasında öncü yerini koruyan şirketimiz en kaliteli ürün ve en cazip fiyat politikasıyla size hizmet vermekten gurur duymaktadır.

YUKARI