FORGOT YOUR DETAILS?

Karo çini

by / Salı, 14 Kasım 2017 / Published in Blog

Türk geleneğinin en nadide ürünlerinden olan çini sanatını karo ile birleştiriyoruz. 18. yüzyılın ortalarında Türkler tarafından kullanılan çini sanatı daha sonra birçok kişi tarafından sevilerek evrensel bir hal almıştır. Günümüzde çoğu yerde kullanılan karo çini, özel pişirim yöntemi ile üretildiği için kırılmaya ve çizilmeye son derece dayanıklıdır. Üzerindeki desenler ince el işçiliği ile yapıldığı için eşsiz bir görünüme imza atıyor. Uzun yıllar kullanıma elverişli olan ürünümüzün desenleri silinme ve dağılma yapmamaktadır.

Karo çini nerelerde kullanılmaktadır?

Ev, ofis ve işletme gibi alanlarınızı karo çini ile kaplayarak şıklık ve zarafeti evinize getiriyoruz.  Özellikle banyo, salon ve yatak odalarında çok sık tercih edilen karo çini, uygulandığı alana ferahlık ve dinlendirici bir hava katıyor. Günlük hayatta sık zaman geçirdiğiniz ofisinizi veya iş yerinizi bu ürün ile kaplayarak iş yerinizi sıkıcı havasından kurtararak modern ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Karo çini desenlerinin geleneksel ve sanatsal çizgilerini tarihi alan ve ibadet alanlarında da kullanarak bu kutsal alanları desenlerimiz ile destekliyoruz. Özellikle cami ve kilise gibi ibadethanelerin yapım ve onarım aşamasında tercih edilen ürünümüz ile her ortamı güzelleştirmekteyiz. Birçok insan için büyük önem taşıyan tarihi alanların zamanla tahrip olması sonucunda da karo çini sıklıkla tercih edilmektedir. Böylece ziyaretçi  ve ibadet etmek isteyen insanların bulunmaktan sevinç duyacakları alanlar oluşturmaktayız.

Bar, restoran, kafe, mağaza veya otel gibi büyük küçük işletme ve dükkanlarınızda da karo çini kullanılabilmektedir. Ürünümüz bu tarz müşteri memnuniyeti odaklı mekanlarınızı görsel olarak destekleyecek ve çizgileriyle tamamlayacaktır.  Böylece müşterilerin zevkine seslenecek ve sürekli gelmek isteyecekleri mekanlara sahip olacaksınız. Bu model  ile siz de işletmelerinize şıklık ve zarafet katabilirsiniz.

Karo çininin geleneksel ve sanatsal çizgilerinin kullanım alanı günümüzde çok yaygınlaşarak apartman içlerinde, kat sahanlıklarında, teras ve bahçe döşemelerinde kullanılmaktadır. Bu gibi alanların yer ve duvar döşemelerinde bu model çok şık durmakta ve ortama dinlendirici bir hava katmaktadır.

Firmamız üstün hizmet kalitesi ile yer ve duvar döşemelerinizde yanınızda bulunuyor. Müşteri memnuniyetini en ön sıraya alan misyonumuz ile yüzünüzü güldürecek sonuçlara imza atmaktayız.

 

YUKARI