FORGOT YOUR DETAILS?

Karo İstanbul

by / Salı, 14 Kasım 2017 / Published in Blog

Geleneksel motiflerin karo ile birleşmesi sonucunda oluşan Karo İstanbul ile dilediğiniz alanda modern ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ürünlerimiz, piyasadaki diğer karoların aksine birbirini tekrar eden seri üretim sonucu oluşmamaktadır. Döşeme yapmak istediğiniz alana uygun desen ve renklerde zengin seçim olanağı sunan ürünlerimiz ile eşsiz karo desenlerine sahip olabilirsiniz. Karo İstanbul,  ev, ofis ve işletmelerde de çok sık tercih edilen bir kaplamadır. Bu alanlarda ürünlerimiz sunduğu zengin seçenekler ile istediğiniz ortamı canlı ve nezih bir havaya büründürebilirsiniz.

Özel pişirim teknikleri ile üretildiği için darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Üretiminde kullanılan % 100 doğal hammaddeler sayesinde doğa dostu, sağlıklı ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Çatlama ve kırılma sorunu yaşanmaz. Üzerinden desenler piyasadaki diğer ürünler gibi baskı yöntemiyle oluşturulmamıştır. İnce el işlemeciliği ile üretilmektedir ve desenler silinmeye ve dağılmaya karşı dayanıklıdır.

Karo İstanbul nerelerde kullanılmaktadır?

Karo İstanbul, özellikle ev, ofis ve işletmelerinin dekor tamamlayıcı bir ögesi olarak tercih edilmektedir. Kullanıldığı alana çok güzel bir hava katan ürünlerimiz, dekorasyon esnasında fazla bir eşyaya gerek kalmadan ortamı tamamlayacaktır. Böylece daha sade eşyalarla ortamınızı dekore etmenizi sağlayacaktır.  Günlük hayatta çok fazla zaman geçirdiğiniz ortamı Karo İstanbul ile dekore ederek sıkılmayacağınız, iç açıcı ve şık bir ortama kavuşacaksınız.

Kafe, bar, otel, mağaza ve restoran tarzı bir işletmeye sahipseniz, mekanınızın görünümü hizmet kaliteniz kadar önemli bir detaydır. Ticari kazanç odaklı işletmelerinizi, müşterilerinizin seveceği tarzda döşemeniz çok yerinde bir karar olacaktır. Karo İstanbul ile bu alanlarınızın yapısına uygun desen ve renkteki ürünlerimizi seçerek şık ve nezih bir ortama imza atabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin sürekli  gelmek isteyecekleri ve içinden çıkmak istemeyecekleri mekanlara sahip olabilirsiniz. Hem kazanç potansiyelinizi hem de müşteri memnuniyetinizi firmamızın üstün kalitesi ile artırmaktayız.

Karo İstanbul, cami ve kilise gibi ibadet alanlarında da çok tercih edilmektedir. Firmamız bu ibadethanelerin yapım aşamasındaki yer ve duvar döşemelerinde veya restore işlemlerinde de faaliyet göstermektedir. Bu alanların kutsal havasını Karo İstanbul’un zarif çizgileri ile destekleyerek, uhrevi ve kültürel bir atmosfer oluşturmaktayız.

YUKARI