FORGOT YOUR DETAILS?

Karo motif

by / Salı, 14 Kasım 2017 / Published in Blog

Temel değerlerimizin yansıması sonucu ortaya çıkan kalite anlayışımız doğrultusunda müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Karo motif ve hizmet kalitesinden dolayı duyulan müşteri memnuniyeti firmamız için büyük bir değer taşımaktadır. Dizayn karo olarak çalışma anlayışımızın başında müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde algılamak ve bu ihtiyaçlara yönelik en doğru seramiği en süratli şekilde üretmek geliyor.

Karo motif üretiminde kaliteli ürünler ortaya koymak en büyük hedeflerimizdendir. Kalitemiz asla bir tesadüf sonucu ortaya çıkmaz çünkü kalite daima akıllı bir gayretin sonucudur. Akıllı gayretlerimiz sonucu tecelli bulan kalitemiz firmamızı daima bir adım ileriye taşımaktadır. Kalitesiz firmalar aşağı doğru gelişme yaşarken biz her zaman kendimizi geliştirme odaklı çabalarımız ile seramik karo sektöründe 33 yıllık tecrübemiz sayesinde emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Karo motif nerelerde kullanılmaktadır?

Karo motif 100 yıl öncesine kadar çoğunlukla geniş evlerde, şık ve doğal görüntüsü ve verdiği canlılık hissinden dolayı yoğun bir şekilde kullanılan en şık ve en modern dekoratif zemin malzemesiydi. İlk olarak 1800’lü yıllarda Fransa’da üretilmeye başlanan Karo motif hızlı bir şekilde tüm dünya ülkelerine yayılarak ev, kafe, restoran, bar, apartman içi, berber, mağaza, ofis gibi mekanların vazgeçilmezlerinden biri durumuna geldi. Biz de firma olarak bu gibi mekanlarınıza sizlerin düşünceleri doğrultusunda mozaik karo döşemekten mutluluk duymaktayız.

Tüm ham maddelerimizin doğal olmasına özen gösterip, zengin desenler ile bezeyip mucizevi ürünümüzü ortaya çıkarmaktayız. Bahçeler, teraslar, evler, kiliseler ve camiler estetik yönden mükemmel olan bu seramik malzemeler ile renklenmeye canlılık kazanmaya başlamıştır. Son zamanlarda oldukça rağbet gören ve yükselen bir moda halini almış olan Karo motif mekânlara yenilikçi bir tarz sağlamaktadır. Dizayn karo olarak farklı renk, desen ve alternatiflerimiz ile ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Modern mekanlarda çeşit çeşit model ve seramik seçeneklerimiz ile eski bir sanat olan seramikçiliği tekrar yaşatmaktan onur duymaktayız. Bu nedenle Karo motif özel ve farklı olmayı tasarlayan herkesin en iyi tercihi olmaya adaydır. Çevrenizde doğal bir sıcaklık hissetmek istiyorsanız, zevklerinize seslenen bir seramik aramaktaysanız bunlara bizimle beraber sahip olmanız artık çok kolay.

YUKARI