FORGOT YOUR DETAILS?

Modern Karo Çini

by / Salı, 14 Kasım 2017 / Published in Blog

Dizayn karo ailesi olarak kalite politikamız müşteri memnuniyeti için kendimizi sürekli yenilemek, sağlıklı ve hatasız hizmet sunmaktır. Doğaya ve çevreye zarar vermeden üretim yapmak, çevremizin kültürel olarak ilerlemesine katkı sağlamak en önde gelen hedefimizdir. Hizmetimizi sizlere en sağlıklı ve uygun şekilde sunmak, firmamızdan beklentilerinizi karşılamak, dünya standartlarına ulaşmaya çalışmaktan gurur duyuyoruz. Modern karo çini geleneğimizi layıkıyla yerine getirmek bizleri en az sizin kadar mutlu etmektedir.

Firmamız daha çok müşteriye değil, daha kaliteli ve nitelikli hizmet sunabilme kapasitesine ulaşmak için kendini sürekli iyileştirme ve geliştirme çabası içindedir. Her türlü modern karo çini karoyu en iyi biz üretmeliyiz mantığıyla çalışmaktayız. Ev, kafe, bar veya ofislerinizi en iyi modern karo çini ile yeni tarzına kavuşturmak için sürekli çalışmaktayız. Bu yönümüzle seramik karo sektöründe tercih edilen yeni tasarımlar peşinde koşan ve örnek gösterilen bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Modern karo çini ile farkı hissedin.

Müşterilerimizin seçimlerini onların istek ve beklentisine uygun olacak şekilde yerine getirmek ve en kısa sürede modern karo çini modelini seçtiği ortama uygulamayı taahhüt etmekteyiz. Seramik karo sektöründe her bakımdan öncülüğü ve liderliği ele almak için aklımızı kullanmaktayız. Güzellik ve akıl seyrek olarak bir arada bulunur, biz bunu becermek için sürekli çalışmaktayız. Estetik olarak her bakımdan albenisi olan modern karo çini kilise, cami, ibadethane ve tarihi yapılara uygulamak bizimle beraber artık çok basit ve hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sahip olduğumuz 30 yıllık üretim tecrübesi, kullandığımız güncel teknolojik aletler ve yüksek bilgi birikimi seramik karo sektöründe bizi rakiplerimizden bir adım öne çıkarmaya yetiyor. Modern karo çini sektöründe konumumuzun örnek ve rekabetçi yapısı sayesinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak kaliteli karolar üretmekteyiz.

Tüm seramik karo alanlarında ürünlerimizin müşteri taleplerine, ulusal standart ölçütlerine ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak bizim üstümüze düşen bir görevdir. Kalite politikamız öncülüğünde geldiğimiz noktadaki başarılarımızın devam etmesini sağlamaktayız ve bu noktadan daha yüksek seviyelere taşımaya çalışmaktayız. Büyük bir aile olan Dizayn Karo ile çalışarak siz de yer ve duvar kaplamalarınızı kolayca yapabilir ve harika mekanlara sahip olabilirsiniz.

 

YUKARI